appletv

Jak zainstalować tvOS 15 na Apple TV

Firma Apple wypuści dziś wieczorem finalną wersję tvOS 15, więc w tym wpisie wyjaśniamy, jak przygotować i zaktualizować Apple TV do najnowszej wersji systemu.

Aktualizacja Apple TV nie jest trudną ani wymagającą procedurą, ale warto o tym napisać, bo być może nie wszyscy z Was wiedzą jak tego dokonać.

Kompatybilne urządzenia

Jak zainstalować tvOS 15 na Apple TV poradniki, ciekawostki tvos 15, nowosci w tvOS 15, jak zainstalowac tvos 15, jak przygotowac apple tv do instalacji tvos 15, Apple TV  Firma Apple wypuści dziś wieczorem finalną wersję tvOS 15, więc w tym wpisie wyjaśniamy, jak przygotować i zaktualizować Apple TV do najnowszej wersji systemu. AppleTV2021

tvOS 15 można zainstalować na Apple TV HD i Apple TV 4K jak i również na zupełnie nowym modelu Apple TV 4K 2021. Niestety na Apple TV trzeciej generacji i starszych modelach aktualizacja się nie pojawi.

Jak zainstalować tvOS 15 na Apple TV?

Jak zainstalować tvOS 15 na Apple TV poradniki, ciekawostki tvos 15, nowosci w tvOS 15, jak zainstalowac tvos 15, jak przygotowac apple tv do instalacji tvos 15, Apple TV  Firma Apple wypuści dziś wieczorem finalną wersję tvOS 15, więc w tym wpisie wyjaśniamy, jak przygotować i zaktualizować Apple TV do najnowszej wersji systemu. TV 1

Aktualizacja Apple TV jest bardzo szybka i łatwa i można ją wykonać za pomocą kilku kroków w porównaniu z innymi systemami AppleOS. W rzeczywistości Apple TV nie wymaga wykonania kopii bezpieczeństwa, więc możesz przejść bezpośrednio do aktualizacji. Aby zaktualizować oprogramowanie, musisz włączyć Apple TV i wykonać poniższe czynności, oczywiście po sprawdzeniu, czy masz działające połączenie internetowe.

Aby zainstalować tvOS 15 na Apple TV, musisz najpierw przejść do aplikacji Ustawienia na Apple TV i otworzyć sekcję „System”. Stąd należy przejść do pozycji „Aktualizacje oprogramowania” i rozpocząć wyszukiwanie aktualizacji. To wszystko. Teraz Apple TV połączy się z serwerami Apple, a następnie zacznie pobierać i aktualizować oprogramowanie układowe. Może być konieczne potwierdzenie instalacji, ale jest to proste kliknięcie za pomocą Siri Remote.

Co nowego w systemie tvOS 15

Jak zainstalować tvOS 15 na Apple TV poradniki, ciekawostki tvos 15, nowosci w tvOS 15, jak zainstalowac tvos 15, jak przygotowac apple tv do instalacji tvos 15, Apple TV  Firma Apple wypuści dziś wieczorem finalną wersję tvOS 15, więc w tym wpisie wyjaśniamy, jak przygotować i zaktualizować Apple TV do najnowszej wersji systemu. tvos 15 home

Nowości w nowym systemie nie ma zbyt wiele. Pojawiły się nowe języki Siri, funkcja SharePlay (która wydana będzie w późniejszym czasie), obsługę dźwięku przestrzennego, inteligentne zarządzanie słuchawkami AirPods, kilka nowych wygaszaczy ekranu i kilka nowych opcji zarządzania HomeKit, zwłaszcza w zakresie nadzoru wideo.

Dziś wraz z najnowszą wersją tvOS udostępnione zostaną również nowe wersję iOS i iPadOS.

Poniżej mamy dla Was również instrukcję, które pomogą Wam w instalacji iOS 15 na iPhone, iPadOS 15 na iPad, tvOS oraz watchOS 8 na Apple Watch.

Nowości i zmiany w iOS 15 i iPadOS 15.

Oczywiście gdy nowe systemy zostaną wydane od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top