watchos9

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch

Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch.

Aktualizacja Apple Watch nie jest trudną ani wymagającą procedurą, ale dobrze jest przygotować i wykonać kilka poniższych czynności, aby uaktualnienie zegarka poszło sprawnie i szybko.

Zaktualizuj oprogramowanie iPhone’a

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch poradniki, ciekawostki watchos 9 instrukcja instalacji, watchOS 9, jak zainstalwoac watchos 9, jak wykonac aktualizacje do watchos 9, jak wgrac watchos 9 na apple watch, co nowego w wtachos 9  Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch. iOS16 1

Przed zainstalowaniem aktualizacji konieczne jest zaktualizowanie iPhone’a do iOS 16, w przeciwnym razie nie będzie możliwe kontynuowanie aktualizacji. Jeśli nie wiesz, jak zaktualizować iPhone’a, oto nasz przewodnik.

Przypominamy, że aby zainstalować watchOS 9, konieczne będzie posiadanie iPhone’a 8 lub nowszego oraz Apple Watch Series 4 lub nowszego.

Co nowego w watchOS 9

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch poradniki, ciekawostki watchos 9 instrukcja instalacji, watchOS 9, jak zainstalwoac watchos 9, jak wykonac aktualizacje do watchos 9, jak wgrac watchos 9 na apple watch, co nowego w wtachos 9  Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch. watchOS9 1 1

Jeśli chodzi o nowości w watchOS 9 to wszystkiego dowiecie się w jednym z naszych poprzednich wpisów w którym opisywaliśmy wszystkie nowe funkcje. Znajdziecie go tutaj – watchOS 9 – przegląd nowości.

Utwórz kopię zapasową Apple Watch

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch poradniki, ciekawostki watchos 9 instrukcja instalacji, watchOS 9, jak zainstalwoac watchos 9, jak wykonac aktualizacje do watchos 9, jak wgrac watchos 9 na apple watch, co nowego w wtachos 9  Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch. AppleWatch 1

Apple Watch robi kopię automatycznie, ale tylko wtedy, gdy spełnione są dwa warunki: na komputerze lub iCloud musi być zaktualizowana kopia zapasowa iPhone’a i konieczne jest, aby Apple Watch i iPhone były podłączone do ładowarki i znajdowały się w tej samej sieci.

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch poradniki, ciekawostki watchos 9 instrukcja instalacji, watchOS 9, jak zainstalwoac watchos 9, jak wykonac aktualizacje do watchos 9, jak wgrac watchos 9 na apple watch, co nowego w wtachos 9  Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch. AWseries7 1

Po zaktualizowaniu iPhone’a musisz naładować Apple Watch. Bateria zegarka musi mieć co najmniej 50%. Następnie upewnij się, że masz co najmniej 500 MB wolnego miejsca na Apple Watch.

Gdy wszystkie warunki są spełnione możesz otworzyć aplikację Watch na swoim iPhonie. W aplikacji Watch musisz przejść do menu „Ogólne”, a następnie otworzyć menu „Aktualizacja oprogramowania”, aby kontynuować aktualizację.

W tym momencie iPhone będzie szukał aktualizacji do watchOS 9 i poprosi o potwierdzenie pobrania i instalacji. Teraz już musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na zakończenie procesu. Po ponownym uruchomieniu Apple Watch i zakończeniu aktualizacji możesz wreszcie cieszyć się wszystkimi wiadomościami o watchOS 9.

Oczywiście gdy nowe systemy zostaną wydane od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top