watchos9

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch

Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch.

Aktualizacja Apple Watch nie jest trudną ani wymagającą procedurą, ale dobrze jest przygotować i wykonać kilka poniższych czynności, aby uaktualnienie zegarka poszło sprawnie i szybko.

Zaktualizuj oprogramowanie iPhone’a

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch poradniki, ciekawostki watchos 9 instrukcja instalacji, watchOS 9, jak zainstalwoac watchos 9, jak wykonac aktualizacje do watchos 9, jak wgrac watchos 9 na apple watch, co nowego w wtachos 9  Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch. iOS16 1

Przed zainstalowaniem aktualizacji konieczne jest zaktualizowanie iPhone’a do iOS 16, w przeciwnym razie nie będzie możliwe kontynuowanie aktualizacji. Jeśli nie wiesz, jak zaktualizować iPhone’a, oto nasz przewodnik.

Przypominamy, że aby zainstalować watchOS 9, konieczne będzie posiadanie iPhone’a 8 lub nowszego oraz Apple Watch Series 4 lub nowszego.

Co nowego w watchOS 9

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch poradniki, ciekawostki watchos 9 instrukcja instalacji, watchOS 9, jak zainstalwoac watchos 9, jak wykonac aktualizacje do watchos 9, jak wgrac watchos 9 na apple watch, co nowego w wtachos 9  Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch. watchOS9 1 1

Jeśli chodzi o nowości w watchOS 9 to wszystkiego dowiecie się w jednym z naszych poprzednich wpisów w którym opisywaliśmy wszystkie nowe funkcje. Znajdziecie go tutaj – watchOS 9 – przegląd nowości.

Utwórz kopię zapasową Apple Watch

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch poradniki, ciekawostki watchos 9 instrukcja instalacji, watchOS 9, jak zainstalwoac watchos 9, jak wykonac aktualizacje do watchos 9, jak wgrac watchos 9 na apple watch, co nowego w wtachos 9  Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch. AppleWatch 1

Apple Watch robi kopię automatycznie, ale tylko wtedy, gdy spełnione są dwa warunki: na komputerze lub iCloud musi być zaktualizowana kopia zapasowa iPhone’a i konieczne jest, aby Apple Watch i iPhone były podłączone do ładowarki i znajdowały się w tej samej sieci.

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch

Jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch poradniki, ciekawostki watchos 9 instrukcja instalacji, watchOS 9, jak zainstalwoac watchos 9, jak wykonac aktualizacje do watchos 9, jak wgrac watchos 9 na apple watch, co nowego w wtachos 9  Dziś wraz z iOS 16, wydana zostanie także nowa wersja watchOS. W związku z tym mamy dla Was poradnik pokazujący jak zainstalować watchOS 9 na Apple Watch. AWseries7 1

Po zaktualizowaniu iPhone’a musisz naładować Apple Watch. Bateria zegarka musi mieć co najmniej 50%. Następnie upewnij się, że masz co najmniej 500 MB wolnego miejsca na Apple Watch.

Gdy wszystkie warunki są spełnione możesz otworzyć aplikację Watch na swoim iPhonie. W aplikacji Watch musisz przejść do menu „Ogólne”, a następnie otworzyć menu „Aktualizacja oprogramowania”, aby kontynuować aktualizację.

W tym momencie iPhone będzie szukał aktualizacji do watchOS 9 i poprosi o potwierdzenie pobrania i instalacji. Teraz już musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na zakończenie procesu. Po ponownym uruchomieniu Apple Watch i zakończeniu aktualizacji możesz wreszcie cieszyć się wszystkimi wiadomościami o watchOS 9.

Oczywiście gdy nowe systemy zostaną wydane od razu damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry