homepod

Jak zaktualizować HomePod

Jak zaktualizować HomePod, HomePod mini? Nie wiesz? To dobrze trafiłeś! Dziś mamy dla Was poradnik pokazujący krok po kroku jak tego dokonać.

Warto wiedzieć, że nowe aktualizacje oprogramowania głośników HomePod i HomePod mini są zwykle instalowane automatycznie. Jeśli jednak tak się nie stanie lub opcja ta została wyłączona, można ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji w aplikacji Dom na telefonie iPhone, iPadzie, iPodzie touch lub komputerze Mac.

Jak zaktualizować HomePod, HomePod mini

Jak zaktualizować HomePod poradniki, ciekawostki jak zaktualizować homepod, jak zainstalowac nowa wersje oprogramowania na homepod, jak wgrac nowa wersje oprogramowania w homepod, homePod update, aktualizacja oprogramowania homepod, aktualizacja homepod  Jak zaktualizować HomePod, HomePod mini? Nie wiesz? To dobrze trafiłeś! Dziś mamy dla Was poradnik pokazujący krok po kroku jak tego dokonać. homepod aktualizacja
Aktualizacja oprogramowania HomePod
  • Upewnij się, że Twoje urządzenie jest zaktualizowane do najnowszej wersji systemu iOS, iPadOS lub macOS.
  • Otwórz aplikację Dom na swoim urządzeniu.
  • Stuknij w ikonę Strona główna w lewym górnym rogu, a następnie w Ustawienia domowe.
  • Stuknij pozycję Aktualizacja oprogramowania.
  • Wybierz pozycję HomePod i upewnij się, że przełącznik automatycznych aktualizacji jest włączony. Jeśli pojawi się nowe oprogramowanie, stuknij przycisk Aktualizuj. Jeśli nie ma aktualizacji oprogramowania, pojawi się informacja, że głośnik HomePod został już zaktualizowany i w jakiej wersji.

W czasie aktualizacji na górnej części głośnika HomePod pojawi się obracające się białe światło. Ukończenie aktualizacji może zająć trochę czasu, dlatego należy upewnić się, że podczas jej trwania głośnik HomePod jest prawidłowo podłączony do prądu.

Kolejne poradniki już niebawem!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top