Jak zaktualizować oprogramowanie Apple Display Studio? poradniki, ciekawostki nowe oprogramowanie w Apple Display Studio, jak zaktualizowac Apple Display Studio, jak wgrac nowe oprogramowanie w Apple Display Studio, apple display studio  Wiemy, że na monitorach Studio Display firmy Apple działa pełna wersja systemu iOS, który może być aktualizowany. Poniżej opiszemy sposób przeprowadzenia takiej aktualizacji. display4 1300x700

Jak zaktualizować oprogramowanie Apple Display Studio?

Wiemy, że na monitorach Studio Display firmy Apple działa pełna wersja systemu iOS, który może być aktualizowany. Poniżej opiszemy sposób przeprowadzenia takiej aktualizacji.

Apple będzie wydawać aktualizacje oprogramowania dla swojego monitora Studio Display nie tylko po to, aby zaoferować nowe funkcje, ale także aby naprawić irytujące błędy i usterki.

Jak zaktualizować monitor Apple Studio Display

Jak zaktualizować oprogramowanie Apple Display Studio? poradniki, ciekawostki nowe oprogramowanie w Apple Display Studio, jak zaktualizowac Apple Display Studio, jak wgrac nowe oprogramowanie w Apple Display Studio, apple display studio  Wiemy, że na monitorach Studio Display firmy Apple działa pełna wersja systemu iOS, który może być aktualizowany. Poniżej opiszemy sposób przeprowadzenia takiej aktualizacji. monitor

Aby zaktualizować system operacyjny, na którym działa monitor Studio Display, do najnowszej wersji, należy użyć funkcji aktualizacji oprogramowania dostępnej w systemie macOS 12.3 lub nowszym. Uaktualnianie programu Studio Display nie jest obsługiwane w systemie Windows.

  • Wybierz Preferencje systemowe z menu Apple w lewym górnym rogu.
  • W oknie System Preferences (Preferencje systemowe) kliknij opcję Software Update (Aktualizacja oprogramowania).
  • Kliknij przycisk Aktualizuj teraz, aby rozpocząć pobieranie aktualizacji

Jeśli ten przycisk nie jest widoczny, oznacza to, że na wyświetlaczu jest już dostępne najnowsze oprogramowanie.

Gdy pobrane oprogramowanie sprzętowe będzie gotowe do zainstalowania, w prawym górnym rogu wyświetlacza pojawi się powiadomienie. Kliknij przycisk Uruchom ponownie w powiadomieniu (lub wybierz tę samą opcję z menu Apple), aby rozpocząć instalację aktualizacji. Unikaj odłączania monitora podczas aktualizacji, ponieważ może to doprowadzić do jego zablokowania i konieczności oddania go do serwisu firmy Apple.

Aby wyświetlić wersję oprogramowania na monitorze Studio:

  • Kliknij menu Apple w lewym górnym rogu i wybierz opcję O tym Macu
  • W oknie About This Mac (Informacje o tym komputerze Mac) kliknij przycisk System Report (Raport systemowy)
  • W nowym oknie w lewej części kliknij pozycję Grafika/Wyświetlacz
  • Znajdź wersję oprogramowania sprzętowego wymienioną obok opcji View Firmware Version (Wyświetl wersję oprogramowania sprzętowego).

Obecnie najnowszą wersją programu Studio Display jest wersja 15.4.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top