Jak zmienić ikony w OS X Mavericks poradniki zmiana ikon w os x, zmiana ikon w docku os x mavericks, jak zmienić ikony w os x mavericks   325270 os x 10 9 mavericks alt 1300x700

Jak zmienić ikony w OS X Mavericks

Znudziły Ci się już standardowe ikony aplikacji systemowych i nie tylko? Dzisiaj chciałbym przedstawić wam prosty sposób na zmianę ikon w systemie OS X Mavericks.

Cały proces jest bardzo prosty, wystarczy zaopatrzyć się w ikony o rozszerzeniu .icns

Następnie wchodzimy w programy, klikamy prawym przyciskiem na interesującej nas aplikacji wybierając zakładkę “informację”. Później trzeba już tylko przenieść ikonę w odpowiednim formacie na starą wersję ikony w panelu informacyjnym.

Poradnik jak wykonać cały proces krok po kroku znajdziecie w wideo poniżej.

Smacznego!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry