Jak zmienić kod, hasło w iPhone, iPad poradniki, ciekawostki jak zmienic kod iphone, jak zmienic kod ipad, jak zmienić hasło w iPhone, jak zmienic haslo ipad  Właśnie na kanale YouTube giganta z Cupertino pojawił się nowy poradnik. Tym razem, Apple pokazuje nam co trzeba zrobić, aby kod, hasło w naszym iPhone, iPad. kod 1300x700

Jak zmienić kod, hasło w iPhone, iPad

Właśnie na kanale YouTube giganta z Cupertino pojawił się nowy poradnik. Tym razem, Apple pokazuje nam co trzeba zrobić, aby kod, hasło w naszym iPhone, iPad.

Aby zmienić hasło w iPhone lub iPad z iOS 15 podobnie jak w poprzednich wersjach systemu należy jak widzicie na poniższym filmie udać się do Ustawienia – Face ID (Touch ID) i kod. Następnie wpisujemy obecne hasło, gdy robimy to kolejny raz lub nowe hasło gdy robimy to po raz pierwszy.

Jeśli mieliśmy już wcześniej utworzone hasło to po wejściu w ustawienia klikamy w zakładkę “Zmień kod”, następnie podajemy stare  i po chwili nowe hasło. Gotowe!

Powyżej jak widzicie mamy dla Was jeszcze jeden bardzo przydatny poradnik pokazujący jak wyczyścić pamięć RAM na iPhone lub iPad z najnowszym systemem.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top