Jak zrobić Jailbreak iOS 11.2 - 11.3.1 - instrukcja poradniki, polecane, ciekawostki Poradnik, jak zrobić jailbreak iOS 11.3.1, jak zrobić jailbreak iOS 11.2, jailbreak, iPhone, Instrukcja, Cydia, Apple Coolstar w końcu wydał aplikację mobilną Electra i zainteresowani użytkownicy mogą zrobić Jailbreak. Za chwilę przeprowadzę was przez ten proces krok po kroku. Cydia 1300x700

Jak zrobić Jailbreak iOS 11.2 – 11.3.1 – instrukcja

Coolstar w końcu wydał aplikację mobilną Electra i zainteresowani użytkownicy mogą zrobić Jailbreak. Za chwilę przeprowadzę was przez ten proces krok po kroku.

Teoretycznie to nic trudnego, ale dochodzi parę nowinek, których nie było przy poprzednich wydaniach podobnych aplikacji.

Jak zrobić Jailbreak iOS 11.2 - 11.3.1 - instrukcja poradniki, polecane, ciekawostki Poradnik, jak zrobić jailbreak iOS 11.3.1, jak zrobić jailbreak iOS 11.2, jailbreak, iPhone, Instrukcja, Cydia, Apple Coolstar w końcu wydał aplikację mobilną Electra i zainteresowani użytkownicy mogą zrobić Jailbreak. Za chwilę przeprowadzę was przez ten proces krok po kroku. Cydia.1

Co robimy przed Jailbreak?

 • upewniamy się, że bateria urządzenia jest naładowana (najlepiej do pełna)
 • tworzymy kopię zapasową danych z urządzenia bezpośrednio na nim lub przez iTunes
 • upewniamy się, że nasze urządzenie ma kompatybilną z aplikacją wersję iOS

Jailbreak iOS 11.2 – 11.3.1

 1. Wprowadzamy urządzenie w tryb samolotowy uruchamiając go za pomocą Centrum Sterowania.
 2. Całkowicie wyłączamy Siri.
 3. Po wprowadzeniu urządzenia w tryb samolotowy i wyłączeniu Siri uruchamiamy urządzenie ponownie.
 4. Pobieramy aplikację Electra ze strony projektu (pamiętajcie, że są dwie wersje) i program Cydia Impactor niezbędny do instalacji aplikacji na urządzeniu.
 5. Podłączamy urządzenie do komputera i włączamy Cydia Impactor.
 6. Przeciągamy i upuszczamy plik .IPA do okna programu, wpisujemy swoje Apple ID i czekamy aż program wprowadzi aplikację na nasze urządzenie.
 7. Po zainstalowaniu aplikacji nie uruchamiamy jej tylko przechodzimy do Ustawień. W nich kierujemy się do Ogólne ? Zarządzanie urządzeniem i Profile. W niektórych przypadkach może być Profile. Wybieramy profil potrzebny do uruchomienia aplikacji Electra i go zatwierdzamy.
 8. Teraz możemy uruchomić aplikację mobilną i rozpocząć proces wprowadzania urządzenia w tryb Jailbreak. Rozpoczynamy ją stukając na przycisk Jailbreak, a sama operacja ma trzy fazy (druga trwa najdłużej). Po zakończeniu drugiej fazy urządzenie przejdzie respring. Sprzęt z iOS 11.3 – 11.3.1 uruchomi się ponownie dwukrotnie, więc będziecie musieli jeszcze raz rozpocząć Jailbreak za pomocą dedykowanej ku temu aplikacji.
 9. Czekamy aż operacja się zakończy, a będziecie o tym wiedzieć, gdy ikona Cydii pojawi się na ekranie głównym urządzenia.

Pamiętajcie, że podstawowy profil działa tylko tydzień, więc po tygodniu musicie znowu zainstalować aplikację mobilną Electra za pomocą Cydia Impactor.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top