selfie onetechpl

Jak zrobić lustrzane selfie na iPhone?

Jak zrobić lustrzane selfie na iPhone? Apple odpowiada nam na to pytanie w najnowszym wideo poradniku, który pojawił się na kanale YouTube giganta z Cupertino.

Jak zapewne wiecie w systemie iOS 14 i nowszych możesz włączyć opcję “Odbicie lustrzane”  i zrobić jak sama nazwa wskazuje lustrzane selfie.

Jak zrobić lustrzane selfie na iPhone?

Jak zrobić lustrzane selfie na iPhone? poradniki, ciekawostki selfie lustrzane odbicie, selfie lustrzane, odbicie lustrzane iphone aplikacja, obicie lustrzane, lustrzane odbicie w selfie, lustrzane odbicie selfie iphone, lustrzane odbicie iphone, jak zrobic selfie lustrzane, jak zrobic lustrzane selfie iPhone  Jak zrobić lustrzane selfie na iPhone? Apple odpowiada nam na to pytanie w najnowszym wideo poradniku, który pojawił się na kanale YouTube giganta z Cupertino. Selfie
Jak zrobić lustrzane selfie na iPhone?

Aby wykonać selfie w ten właśnie sposób wystarczy udać się do Ustawienia – Aparat i tam zaznaczyć opcję “Odbicie lustrzane”. Jeśli nie wiecie jak tego dokonać to poniżej zamieszczamy wideo poradnik firmy Apple, który pokazuje krok po kroku jak to wygląda.

Przy okazji zapraszamy Was do naszego poprzedniego poradnika w którym pokazaliśmy Wam jak odczytać i jak edytować metadane zdjęcia w aplikacji Aparat na iPhone i iPad. Poradnik dostępny jest tutaj – jak odczytać i zmienić metadane zdjęcia na iPhone, iPad.

Kolejne poradniki już wkrótce!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top