Jak zrobić zdjęcie w trybie nocnym na iPhone SE (2022) poradniki, ciekawostki zdjecia w trybie nocnym iPhone SE 2022, tryn nocny w iPhone SE 3, Jak zrobić zdjęcie w trybie nocnym na iPhone SE  Pomimo zastosowania szybszego układu A15 Bionic, w telefonie iPhone SE z 2022 roku nadal brakuje dedykowanego trybu nocnego w aplikacji Aparat. Dziś pokażemy Wam jak rozwiązać ten problem. iPhoneSE3 1300x700

Jak zrobić zdjęcie w trybie nocnym na iPhone SE (2022)

Pomimo zastosowania szybszego układu A15 Bionic, w telefonie iPhone SE z 2022 roku nadal brakuje dedykowanego trybu nocnego w aplikacji Aparat. Dziś pokażemy Wam jak rozwiązać ten problem.

Brak trybu nocnego oznacza to, że jego wydajność obrazowania w słabym świetle będzie fatalna. Na szczęście, korzystając z aplikacji innej firmy, można łatwo włączyć tryb nocny w telefonie iPhone SE i robić lepsze zdjęcia w ciemnym otoczeniu.

NeuralCam bo o tej aplikacji mowa obsługuje tryb nocny zarówno dla tylnej kamery 12 MP, jak i przedniej 7 MP. Ma też inne tryby, z których można skorzystać, aby robić lepsze zdjęcia iPhone’em SE.

Jak zrobić zdjęcie w trybie nocnym na iPhone SE (2022)

Jak zrobić zdjęcie w trybie nocnym na iPhone SE (2022) poradniki, ciekawostki zdjecia w trybie nocnym iPhone SE 2022, tryn nocny w iPhone SE 3, Jak zrobić zdjęcie w trybie nocnym na iPhone SE  Pomimo zastosowania szybszego układu A15 Bionic, w telefonie iPhone SE z 2022 roku nadal brakuje dedykowanego trybu nocnego w aplikacji Aparat. Dziś pokażemy Wam jak rozwiązać ten problem. iPhoneSE3 4

  • Pobierz NeuralCam (23,99 zł) z App Store na swoim iPhonie.
  • Otwórz aplikację, skieruj ją na scenę, którą chcesz uchwycić, i naciśnij spust migawki. Nie ruszaj się.
  • To wszystko! NeuralCam wykona zdjęcie i przetworzy je w tle. Następnie możesz je obejrzeć w Galerii.

Masz możliwość zmiany trybu ustawiania ostrości na ręczny, ale większość użytkowników nie będzie tego potrzebować. Będzie to przydatne, jeśli próbujesz uchwycić nocne niebo lub inny obiekt, który znajduje się poza zakresem ostrości aparatu.  Proponowana przez nas aplikacja może znacznie zwiększyć możliwości iPhone’a SE w zakresie robienia zdjęć przy słabym oświetleniu i naprawia poważne przeoczenie w jego specyfikacji.

Czy uważasz, że brak trybu nocnego w iPhonie SE jest dokuczliwy? I czy użycie NeuralCam rozwiązuje ten problem?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top