applewatchseries8

Jaki procesor ma Apple Watch Series 8, Ultra i SE 2?

Jaki procesor ma Apple Watch Series 8, Apple Watch Ultra oraz nowy Apple Watch SE 2. generacji? Odpowiedź na to pytanie na pewno Was zdziwi.

Apple Watch Series 8 , SE 2 i Ultra otrzymały nowy układ S8 ze starym procesorem, zgodnie z kodami Apple ID. Procesor w S8 jest identyfikowany jako T8301, podobnie jak procesor w układach S6 i S7 w Apple Watch Series 6 i 7. To wyjaśnia, dlaczego Apple porównało swoje chipy z serii S tylko w ostatnich latach z chipem S5 lub wcześniejszym.

Jaki procesor ma Apple Watch Series 8, Ultra i SE 2? ciekawostki   Jaki procesor ma Apple Watch Series 8, Apple Watch Ultra oraz nowy Apple Watch SE 2. generacji? Odpowiedź na to pytanie na pewno Was zdziwi. AppleWatchSeries8

Chipy S6, S7 i S8 mają 32 GB pamięci masowej i dwurdzeniowe procesory. Kiedy S6 zadebiutował w Apple Watch Series 6, Apple mówiło, że chip pozwala aplikacjom uruchamiać się o 20 procent szybciej.

S6, S7 i S8 są oparte na chipie Apple A13 Bionic z linii iPhone 11 i są produkowane w 7-nanometrowym procesie TSMC. Apple przeszło na proces 5 nm TSMC, zaczynając od chipa A14 Bionic, a A16 Bionic iPhone’a 14 Pro jest pierwszym chipem Apple, który został wyprodukowany w procesie 4 nm.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top