OneTech06.08.2019
Japoński operator Softbank zdradził datę premiery najnowszego iPhone 11?

Podczas wydarzenia dla inwestorów prezes SoftBank Ken Miyauchi zasugerował, kiedy odbędzie się premiera iPhone’a 11. Kiedy to nastąpi?

1 października wejdzie w życie zaktualizowana ustawa o branży telekomunikacyjnej w Japonii. Jego istotą jest to, że operatorzy nie mogą oferować specjalnych stawek po zawyżonych cenach wraz z zakupem iPhone’a.

Szef Softbank został zapytany, jak firma zamierza poradzić sobie z wrześniową wersją iPhone’a?

W odpowiedzi usłyszeliśmy, że Apple wypuści nowe iPhone’y 10 dni przed wejściem w życie nowego prawa, więc w piątek 20 września 2019 roku.

“Honestly, wondering what should I do but about for 10 days, no I should stop say that. Anyway I don’t know when to release the new iPhone however almost after 10 days, it will be unbundled, and it will be making bundle after that.” – Ken Miyauchi said.

Apple zazwyczaj organizuje prezentacje nowych iPhone’ów w drugi wtorek lub środę września. W tym roku będzie to najprawdopodobniej 10 września – pisaliśmy już o tym wielokrotnie. Przedsprzedaż iPhone 11 ruszy w piątek tego samego tygodnia, czyli 13 września, a pierwsi kupujący będą mogli odebrać swoje iPhone’y 20 września 2019 r., tydzień po rozpoczęciu przedsprzedaży

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl