Jeśli jesteś właścicielem Pixel 4 to koniecznie zrób aktualizację oprogramowania w swoim smartfonie polecane, ciekawostki problem z aparatem, Pixel zmienia kolor z czerwonego na żółty, Pixel 4  Kilka dni temu Firma Google wydała aktualizację dla smartfonów Pixel 4, która rozwiązuje problemy z automatycznym balansem bieli podczas korzystania z aparatu. Pixel4

Jeśli jesteś właścicielem Pixel 4 to koniecznie zrób aktualizację oprogramowania w swoim smartfonie

Kilka dni temu firma Google wydała aktualizację dla smartfonów Pixel 4, która rozwiązuje problemy z automatycznym balansem bieli podczas korzystania z aparatu.

Jeśli Twój Piksel 4 ma problem z automatycznym balansem bieli i na zrobionych zdjęciach czy filmach zmienia kolor czerwony na żółty to koniecznie zrób aktualizację oprogramowania.

Jeśli jesteś właścicielem Pixel 4 to koniecznie zrób aktualizację oprogramowania w swoim smartfonie polecane, ciekawostki problem z aparatem, Pixel zmienia kolor z czerwonego na żółty, Pixel 4  Kilka dni temu Firma Google wydała aktualizację dla smartfonów Pixel 4, która rozwiązuje problemy z automatycznym balansem bieli podczas korzystania z aparatu. Pixel4 1 499x350

Na początku listopada użytkownicy Reddit zwrócili uwagę na problem z automatycznym balansem bieli w Pixel 4. Na przykład podczas fotografowania pokoju z czerwoną żarówką smartfon zmieniał kolor zdjęcia na żółty. Prawdopodobnie problem był związany z nowym algorytmem automatycznego uczenia się balansu bieli Google. Na szczęście problem został naprawiony w nowej wersji oprogramowania.

Google zaleca, aby wszyscy właściciele nowych smartfonów zainstalowali aktualizację, dzięki której Pixel 4 i Pixel 4 XL będą fotografować bez zniekształceń kolorów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry