iOS

Jesteśmy przekonani, że większość z Was nigdy nie słyszała o tej bardzo przydatnej funkcji w iOS

Dziś całkowicie przypadkiem odkryliśmy funkcję w iOS, którą powinien znać każdy z Was. Co to takiego? Już wyjaśniam.

Jak wiecie iOS umożliwia zapisywanie haseł do witryn i aplikacji. Funkcja dostępna jest w ustawienia – Hasła i konta. I teraz najważniejsze pytanie. Czy wszystkie Wasze zapisane hasła są na tyle ?mocne?, że nikt ich nie odgadnie? Możecie to szybko sprawdzić! Jak?

Aby sprawdzić, które z Waszych haseł można łatwo odgadnąć musicie udać się do Ustawienia – Hasła i konta i odszukać witryn pod którymi znajduje się ikona z wykrzyknikiem. Co to znaczy?

Jesteśmy przekonani, że większość z Was nigdy nie słyszała o tej bardzo przydatnej funkcji w iOS polecane, ciekawostki słabe hasło, iPhone, iOS, informacja o słabym haśle, hasła  Dziś całkowicie przypadkiem odkryliśmy funkcję w iOS, którą powinien znać każdy z Was. Co to takiego? Już wyjaśniam. Hasla 455x350

Znaczy to tyle, że hasło w tej witrynie jest zbyt słabe, lub użyte zostało już na innej stronie. Po kliknięciu na adresie pod hasłem dostępne jest wyjaśnienie (patrz wyżej).

Jeśli hasła są za słabe lub się powtarzają to system Wam o tym powie. Mało tego, poda Wam strony na których użyte zostały te same hasła. Pamiętajcie! Hasła powinny być zupełnie inne – wszędzie.

Przyznajcie się… kto z Was wiedział o tej funkcji?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top