jetpack2

Jetpack Joyride 2 pojawi się wyłącznie w Apple Arcade

Jetpack Joyride to bardzo popularna gra mobilna, która po raz pierwszy została wydana na urządzenia z systemem iOS w 2011 roku.

Halfbrick Studios zapowiedziało niedawno grę Jetpack Joyride 2, która już wkrótce pojawi się w Apple Arcade.

Gra jest w zasadzie sequelem oryginalnego Jetpack Joyride. Styl gry, a nawet grafika są dość podobne do tych z oryginalnego tytułu. Tym razem jednak gracze znajdą nowe poziomy z jeszcze większą ilością przygód. Dla niewtajemniczonych, Jetpack Joyride to gra wyścigowa, w której gracz musi latać jetpackiem unikając pocisków i innych przeszkód.

Jetpack Joyride 2 pojawi się wyłącznie w Apple Arcade ciekawostki Jetpack Joyride 2 w apple arcade, Jetpack Joyride 2  Jetpack Joyride to bardzo popularna gra mobilna, która po raz pierwszy została wydana na urządzenia z systemem iOS w 2011 roku. AppleArcade

Oczywiście pomimo podobieństw do oryginalnej gry, Jetpack Joyride 2 przyniesie grafikę w wysokiej rozdzielczości i nową mechanikę gry. Twórcy twierdzą też, że pojawią się “nowe sposoby na zabawę”, ale szczegóły nie są jeszcze znane.

Co ciekawe, Jetpack Joyride 2 zostało “po cichu” wydane w niektórych krajach w zeszłym roku. Następnie jednak gra została natychmiast usunięta z App Store i Google Play Store. Halfbrick twierdzi, że była to “zamknięta faza rozwoju” i że gra będzie teraz ekskluzywna dla abonentów Apple Arcade.

Jetpack Joyride 2 ukaże się w App Arcade 19 sierpnia 2022 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top