Jony Ive brał udział w projektowaniu AirPods Max ciekawostki jon ive, AirPods Max  Legendarny niemiecki kompozytor Hans Zimmer udzielił wywiadu Zane Lowe dla Apple Music, z którego wyszło na jaw, że Jony Ive miał swój udział w projektowaniu AirPods Max. AirPodsMax 1

Jony Ive brał udział w projektowaniu AirPods Max

Legendarny niemiecki kompozytor Hans Zimmer udzielił wywiadu Zane Lowe dla Apple Music, z którego wyszło na jaw, że Jony Ive miał swój udział w projektowaniu AirPods Max.

Zimmer opowiedział, jak pewnego dnia Jony Ive, były główny projektant Apple, wysłał mu w prezencie słuchawki z notatką z napisem „Zrobiłem to”. Pierwszą rzeczą, którą zrobił kompozytor było wypróbowanie działania dźwięku przestrzennego i jak się okazało był absolutnie zachwycony nową technologią Apple.

Jony Ive brał udział w projektowaniu AirPods Max ciekawostki jon ive, AirPods Max  Legendarny niemiecki kompozytor Hans Zimmer udzielił wywiadu Zane Lowe dla Apple Music, z którego wyszło na jaw, że Jony Ive miał swój udział w projektowaniu AirPods Max. AirPodsMax 1 1

Kompozytor nie wymienił nazwy słuchawek, które otrzymał od Ive, ale sposób, w jaki opisuje produkt i ramy czasowe, sugeruje, że chodzi o AirPods Max. Najwyższej klasy nauszne słuchawki Apple zostały ogłoszone w grudniu 2020 roku, a funkcja dźwięku przestrzennego zadebiutowała w czerwcu 2021 roku.

Według Zimmera Jony Ive mógł pomagać Apple przy AirPods Max nawet po opuszczeniu firmy latem 2019 roku. Warto zauważyć, że sam Ive wielokrotnie powtarzał, że będzie nadal aktywnie współpracował z Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top