Jony Ive

Jony Ive brał udział w projektowaniu nowego iMaca z procesorem M1

Mimo odejścia z firmy w 2019 roku były główny projektant Apple, Jony Ive, był zaangażowany w rozwój nowego 24-calowego iMaca.

Ta informacja została potwierdzona przez samą firmę Apple dla Wired.

Jony Ive brał udział w projektowaniu nowego iMaca z procesorem M1 polecane, ciekawostki Jony Ive, iMac z procesorem M1, iMac z M1  Mimo odejścia z firmy w 2019 roku były główny projektant Apple, Jony Ive, był zaangażowany w rozwój nowego 24-calowego iMaca.  m1 imac jony ive

Jak wiecie, Jony Ive opuścił Apple w 2019 roku, aby założyć własną niezależną firmę projektową o nazwie LoveFrom, której jednym z klientów będzie producent iPhone’a. Podczas swojej pracy w Apple Ive nadzorował rozwój i projektowanie przełomowych produktów, w tym iPhone’a, iPada, iPoda, MacBooka i iMaca.

Teraz ujawniono, że Ive również pracował nad nowymi kolorowymi komputerami iMac, ale nie jest jasne, czy jego firma LoveFrom była w to zaangażowana.

Warto zauważyć, że projektowanie sprzętu to długi proces, więc prawdopodobnie Apple zatwierdziło projekt nowych komputerów iMac jeszcze przed odejściem Jony’ego Ive’a w 2019 roku.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top