Michał25.04.2017
Juice Pack Air – nowa bateria firmy Mophie dla iPhone 7/7Plus

Jak wiadomo smartfony coraz szybciej się rozwijają, ekrany są coraz wyraźniejsze, a systemy operacyjne coraz bardziej zaawansowane. Niestety baterie smartfonów nie ulegają znaczącej poprawie. Co zrobić w takim przypadku?

Z pomocą naszym urządzeniom firma Mophie kilka miesięcy temu wypuściła na rynek nową dodatkową baterię Juice Pack Air. To właśnie ona potrafi dwukrotnie zwiększyć żywotność baterii w iPhone 7 lub iPhone  7 Plus

Juice Pack Air dla iPhone 7 i 7 Plus praktycznie nie różnią się wyglądem od swoich poprzedników. Mniejsze etui przeznaczone dla iPhone 7 posiada baterię o pojemności 2525mAh, która zdaniem producenta zapewnia dodatkowe 27 godziny pracy iUrządzenia.

Jeśli chodzi o  etui dla iPhone 7 Plus, to jest ono wyposażone w baterię o pojemności 2420mAh, która zapewnie dodatkowe 33 godziny pracy.

Całość wykonana jest z czarnego plastiku a jej kształt pozwala na łatwe i wygodne trzymanie w dłoni.

Juice Pack Air jest stosunkowo lekim urządzeniem i ma niepowtarzalny wygląd. Włożenie telefonu iPhone do Juice Pack jest bardzo łatwe.


Etui składa się z dwóch części: wystarczy wsunąć telefon z góry do złącza Lightning, a następnie wcisnąć górną część etui i gotowe.

Obudowa posiada oczywiście bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków w iPhone.

Na dole obudowy od frontu znajdują się specjalne otwory głośnikowe, które pomagają przekierować dźwięk ponieważ głośnik znajdujący się u spodu zakryty jest obudową.

Na dole obudowy znajduje się również port microUSB, który ładuje baterię i telefon jednocześnie, a także działa jako przejście do synchronizacji.


W tylnej części Juice Pack Air znajdują się cztery białe diody LED, które pokazują w jakim stopniu naładowana jest obudowa, a po lewej stronie umieszczony jest przycisk zasilania, który włącza lub wyłącza baterię.

Podsumowanie

Juice Pack Air posiada akumulator o pojemności 2.420 mAh. To niemal dwukrotnie zwiększa żywotność baterii w iPhone 7 Plus. Połaczenie iPhone’a z opisywaną przeze mnie obudową na pewno wystarczy, aby przez cały dzień dość mocno korzystać z telefonu i czuć się komfortowo.

Więcej na temat etui dowiecie się na stronie producenta – mophie.com.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz