Michał01.02.2018
JustDrive – rewolucja w płaceniu za paliwo!

JustDrive to genialna aplikacja dzięki której oszczędzicie swój czas i pieniądze. Od dziś koniec stania w kolejce, aby zapłacić za paliwo!

JustDrive pozwala zapłacić za paliwo czy gaz bezpośrednio przy dystrybutorze, bez stania w kolejkach, bez zbędnych pytań. To nie żart!

Zasada działania aplikacji jest banalnie prosta.

Jak widać powyżej po zatankowaniu wystarczy zeskanować kod QR umieszczony na dystrybutorze, potwierdzić transakcję na ekranie iPhone’a czy smartfona z Androidem i gotowe! Można jechać dalej. tak więc od dziś koniec stania z kolejach.

Z aplikacji można korzystać na blisko 2000 stacjach największej sieci paliw w Polsce (Orlen, Bliska).

Niestety zła wiadomość jest taka, że na dany moment z JustDrive korzystać mogą jedynie osoby prowadzące firmę, ale nie martwcie się już wkrótce apka ma być dostępna dla wszystkich.

Kod: CD65-XMB3

Uwaga! Jeśli przy rejestracji podacie nasz kod widoczny powyżej to otrzymacie 50 gr zniżki na 100 litwór paliwa przez 30 dni!

Aplikacja na iPhone dostępna jest za darmo. JustDrive można także pobrać na Android. Wersja na Androida dostępna jest tutaj. Więcej na temat apki znajdziecie na stronie – justdrive.co. Gorąco polecamy!

JustDrive.co
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz