Jutro poznamy datę prezentacji iPhone 12 polecane, ciekawostki   Dziennikarz Bloomberg Mark Gurman uważa, że jutro, czyli we wtorek wieczorem, ??Apple ogłosi datę prezentacji iPhone 12. iPhone12 1

Jutro poznamy datę prezentacji iPhone 12

Dziennikarz Bloomberg Mark Gurman uważa, że jutro, czyli we wtorek wieczorem, ??Apple ogłosi datę prezentacji iPhone 12.

Jak informuje Gurman, prezentacja nowego iPhone, Apple Watch, iPada i innych gadżetów odbędzie się przed końcem września, choć inne źródła spodziewają się zapowiedzi nowych smartfonów Apple w październiku.

Na przykład bloger YouTube John Prosser napisał na Twitterze, że w dniu jutrzejszym, Apple wypuści specjalny komunikat prasowy w którym zaprezentuje światu nowego iPad Air 2020 i zegarek Apple Watch Series 6.

W swoim poście Prosser twierdzi, że Apple opublikuje komunikat prasowy 8 września, jeśli plany firmy nie ulegną zmianie. Osobiście uważamy, że jest to raczej mało prawdopodobne.

Dla przypomnienia dodamy, że pod koniec sierpnia Apple zarejestrowało 8 modeli Apple Watch i 7 wersji iPadów w bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej (EEC), co oznacza, że ??urządzenia te wkrótce zostaną wydane.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry