Już wkrótce w transmisjach na żywo na Instagram pojawią się moderatorzy ciekawostki moderator na live, live czat, Instagram  Inżynier Alessandro Paluzzi zdradził na Twitterze szczegóły dotyczące przyszłej nowej funkcji na Instagram. Nowość ucieszy osoby kochające nadawanie na żywo. Instagram

Już wkrótce w transmisjach na żywo na Instagram pojawią się moderatorzy

Alessandro Paluzzi zdradził na Twitterze szczegóły dotyczące przyszłej nowej funkcji na Instagram. Nowość ucieszy osoby kochające nadawanie na żywo.

Według Paluzzi, użytkownicy Instagram wkrótce będą mogli przydzielić do streamu jednego moderatora, który będzie mógł wyłączyć komentarze, odrzucić lub zaakceptować prośby o udział w transmisji, odpowiadać na pytania i wiele więcej.

Ponadto deweloper zademonstrował, jak będą wyglądać polubienia w Stories, które serwis zaczął testować latem.

Jeśli użytkownikowi spodoba się Twoja historia, obok jego awatara pojawi się ikona serca.

Już wkrótce w transmisjach na żywo na Instagram pojawią się moderatorzy ciekawostki moderator na live, live czat, Instagram  Inżynier Alessandro Paluzzi zdradził na Twitterze szczegóły dotyczące przyszłej nowej funkcji na Instagram. Nowość ucieszy osoby kochające nadawanie na żywo. instagram2

Niestety nie jest jeszcze jasne, kiedy Instagram oficjalnie doda te funkcje dla wszystkich użytkowników, ale mamy nadzieję, że nastąpi to już wkrótce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top