OneTech10.09.2019
Kable oraz powerbanki firmy mophie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach

Konferencja Apple na której zobaczymy nowe iPhone’y, to nie jedyna dobra rzecz jaka czeka na nas w dniu dzisiejszym. Mamy dla Was coś jeszcze.

Jak się okazuje z okazji dzisiejszej konferencji Apple, sklep ThinkStore postanowił zrobić promocje na wybrane akcesoria do iPhone, iPad, Apple Watch i MacBook. W tym roku możecie zakupić no niższych cenach akcesoria firmy Mophie.

Wsród produktów dostępnych w niższych cenach znajdziecie międzyinnymi:

Kable mophie

Kable mophie wykorzystują wysokiej jakości przewody, dzięki czemu zapewniają maksymalny przepływ mocy przy podłączeniu do dowolnej ładowarki USB. Wzmocniona wewnętrza budowa kabla zapewnia mu wyjątkową wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności umożliwiającej wygodne korzystanie z kabla. Konstrukcja kabla zapobiega dodatkowo jego splątaniu.

W promocji dostępne są różne przewody. Możecie kupić w niższych cenach zarówno te z końcówką USB-C na Lightning, a także te tradycyjne USB-A na Lightning. Oczywiście kabelki dostępne są w różnych długościach.

Link do sklepu znajdziecie – w tym miejscu.

Powerbanki mophie

Kolejną rzeczą, którą możecie zakupić sporo taniej są powerbanki.

Jak widzicie poniżej dostępne są różne modele oraz różne kolory. Znajdziecie tutaj tradycyjne powerbanki, a także te z opcją PD. Co to znaczy? Skrót PD oznacza „Power Delivery”. Jest to technologia ta umożliwia urządzeniu uzyskanie większej mocy w krótszym czasie, co przekłada się na superszybkie ładowanie, technologię tą posiadają wszystkie iPhone’y od modelu 8 wzwyż.

Link do sklepu znajdziecie – w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl