google 1

Kalendarz Google oszalał: wypełnia dni dziwnymi wydarzeniami

W usłudze Kalendarz Google wykryto dziwny błąd. Kalendarz wypełnia dni dziwnymi wydarzeniami Informuje o tym serwis 9to5Google. O co chodzi?

Kalendarz Google jak Zama nazwa wsakzuje to narzędzie do zarządzania czasem i planowania wydarzeń, które jest dostępne za pośrednictwem usługi Google Calendar. Można go używać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Kalendarz umożliwia tworzenie wydarzeń i dodawanie do nich szczegółów, takich jak miejsce, godziny trwania, uczestnicy i notatki. Można też ustawić przypomnienia, aby otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach w odpowiednim czasie.Oferuje również możliwość udostępniania swojego kalendarza innym osobom, co pozwala na wspólne planowanie wydarzeń i zarządzanie harmonogramem. Można też dodać do kalendarza wydarzenia z innych kalendarzy, takich jak kalendarze sportowe czy kulturalne.

Kalendarz jest integrowany z innymi usługami Google, takimi jak Gmail i Google Drive, co ułatwia organizację i udostępnianie plików i informacji związanych z wydarzeniami. Jest też dostępny w wielu językach i można go dostosować do własnych potrzeb, np. poprzez dodawanie własnych kolorów do wydarzeń lub ustawianie widoku tygodniowego lub miesięcznego.

Jak się okazuje i jak pojadę źródło w ciągu ostatnich 24 godzin sieć masowo narzekała na działanie kalendarza Google. Użytkownicy piszą, że serwis „oszalał” i jest bez końca zapchany dziwnymi zdarzeniami. „Kalendarz” błędnie rozpoznaje losowe wiadomości i e-maile jako zdarzenia, wyodrębnia je i umieszcza na wykresie. W rezultacie użytkownicy na co dzień „zapychają się” losowymi wydarzeniami i planami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Kalendarz Google oszalał: wypełnia dni dziwnymi wydarzeniami ciekawostki kalendarz google  W usłudze Kalendarz Google wykryto dziwny błąd. Kalendarz wypełnia dni dziwnymi wydarzeniami Informuje o tym serwis 9to5Google. O co chodzi? kalendarz1

W tej chwili jest tylko jeden sposób, aby powstrzymać błąd. Musisz przejść do ustawień kalendarza Google i wyłączyć funkcję „Dodaj wydarzenia z Gmaila”. Podobne rozwiązanie zastosowano już w 2019 roku, kiedy to błąd zaczął wyświetlać spamerskie zaproszenia w kalendarzach przypadkowych użytkowników.

Czy ktoś z Was ma podobny problem? Dajcie nam koniecznie z nać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top