Karty Revolut kompatybilne z Google Pay poradniki, polecane, ciekawostki revolut w Google Pay, revolut, jak dodać kartę revolut do Google Pay, Instrukcja, Google Pay  Od dłuższego czasu moja karta Revolut jest przypisana do konta Google, którym posługuje się podczas kupowania aplikacji w sklepie Play. Revolut 1 1

Karty Revolut kompatybilne z Google Pay

Od dłuższego czasu moja karta Revolut jest przypisana do konta Google, którym posługuje się podczas kupowania aplikacji w sklepie Play.

Do tej pory mogłem tylko pomarzyć o wsparciu dla płatności mobilnych Google. Na szczęście od wczoraj użytkownicy kart Mastercard (Revolut) mogą je przypisać do Google Pay. Jak to zrobić?

Operacja jest bardzo prosta, w szczególności gdy karta jest już przypisana do konta Google.

Dodanie karty

  • Uruchamiamy aplikację Google Pay i wchodzimy w ekran z obecnie używanymi kartami. Stukamy na +, aby dodać nową.
  • Po pojawieniu się listy z kartami wybieramy pierwszą (jeżeli ta sama karta jest przypisana do konta Google).
  • Weryfikujemy kartę za pomocą SMS lub bezpośrednio w aplikacji mobilnej Revolut. Kartę dodajemy stukając na Dodaj kartę.

Karty Revolut kompatybilne z Google Pay poradniki, polecane, ciekawostki revolut w Google Pay, revolut, jak dodać kartę revolut do Google Pay, Instrukcja, Google Pay  Od dłuższego czasu moja karta Revolut jest przypisana do konta Google, którym posługuje się podczas kupowania aplikacji w sklepie Play. IMG 2590

  • Potem pojawi się komunikat o dodaniu karty i możliwości uiszczania opłat.
  • Kartę można ustawić jako domyślną, wystarczy że klikniemy na nią wewnątrz aplikacji Google Play i przesuniemy suwak odpowiedzialny za ustawienie karty, jako domyślnej.

Karty Revolut kompatybilne z Google Pay poradniki, polecane, ciekawostki revolut w Google Pay, revolut, jak dodać kartę revolut do Google Pay, Instrukcja, Google Pay  Od dłuższego czasu moja karta Revolut jest przypisana do konta Google, którym posługuje się podczas kupowania aplikacji w sklepie Play. IMG 2592

Kartę dodałem na swojej Xperii X Compact z Androidem 8.0 Oreo, mając najnowszą (stabilną) wersję aplikacji Revolut i Google Pay.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top