Kiedy Apple udostępni finalną wersję iOS 14.4 polecane, ciekawostki Premiera, iOS 14.4, Apple  Zastanawiasz się, kiedy Apple wypuści finalne wersje iOS 14.4 / iPadOS 14.4 i watchOS 7.3? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie. iOS14.4 2

Kiedy Apple udostępni finalną wersję iOS 14.4

Zastanawiasz się, kiedy Apple wypuści finalne wersje iOS 14.4 / iPadOS 14.4 i watchOS 7.3? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Jeśli zastanawiacie się, kiedy Apple udostępni finalną wersję iOS 14.4 / iPadOS 14.4 / watchOS 7.3 oraz tvOS 14.4, to mamy dobre wieści.

Kiedy premiera iOS 14.4

Aktualizacja pojawi się najprawdopodobniej dziś wieczorem. Dlaczego tak myślimy? Już wyjaśniamy.

Kiedy Apple udostępni finalną wersję iOS 14.4 polecane, ciekawostki Premiera, iOS 14.4, Apple  Zastanawiasz się, kiedy Apple wypuści finalne wersje iOS 14.4 / iPadOS 14.4 i watchOS 7.3? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie. 1@2x 9

Otóż kilka minut temu gigant z Cupertino oficjalnie zaprezentował funkcję “Time to Walk”, która jest nowością w watchOS 7.3, więc aby z niej skorzystać konieczna jest instalacja najnowszej wersji systemu, a jak wiemy nowy system nie został jeszcze udostępniony.

Zatem skoro, Apple mówi o premierze nowej funkcji w dniu dzisiejszym, to wieczorem powinny zostać udostępnione nowe wersje systemów, które umożliwią skorzystanie z tejże funkcji.

Jeśli chodzi o pełną i oficjalną listę zmian w iOS 14.4 to znajdziecie ją klikając w poniższy link.

Oczywiście gdy tylko to nastąpi od razu damy Wam znać. Więcej na temat Time to Walk  możecie przeczytać – tutaj.

Aktualizacja

Jak widzicie system się nie pojawił i zapewnie już dziś się nie pojawi. Zatem czekamy dalej. Być może nowe systemu udostępnione zostaną jutro.


Szkła i etui dla iPhone 12 / 12 Pro

Najnowsze systemy

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry