Krzysiek Borek26.06.2017
Kiedy Apple udostępni publiczne bety iOS 11, macOS 10.13 High Sierra i tvOS 11?

Obecnie użytkownicy z dostępem do kont deweloperskich lub programiści przystosowujący swoje aplikacje do iOS 11, macOS 10.13 High Sierra i tvOS 11 mogą korzystać z testowych wydań najnowszych systemów operacyjnych Apple.

Od paru lat Apple prowadzi program publicznych beta testów, dzięki którym nawet zwykli użytkownicy ich produktów mogą testować najnowsze oprogramowanie. Jednak do tej pory mogliśmy testować iOS 11 i macOS Sierra, ale od tego roku pojawią się również otwarte testy tvOS 11, choć wydaje mi się, że większość z was i tak będzie bardziej zainteresowana iOS 11 i macOS 10.3 High Sierra.

Najgorsze jest to, że Apple nie informuje dokładnie, kiedy rozpoczną się otwarte testy, ale testowe wersje oprogramowań powinny być dostępne przed końcem tego miesiąca. Pewnie jesteście zawiedzeni, że nie od dziś, ale dłuższy czas oczekiwania powinien pozwolić Apple pozbyć się obecnych błędów w testowym oprogramowaniu dla ich urządzeń mobilnych, komputerów i przystawki telewizyjnej.

Nie zapisaliście się jeszcze do publicznych testów? Nie bójcie się, wystarczy odwiedzić beta.apple.com na swoim urządzeniu i się zalogować, zanim zaczną się testy. Wzięcie udziału w testach jest darmowe, ale pamiętajcie, że to nie ukończone oprogramowanie i podczas użytkowania mogą występować błędy, w końcu każde z nich będzie dostępne (oficjalnie) dopiero we wrześniu. Miejcie to na uwadze przed aktualizacją swojego sprzętu.

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek