Spotify HiFi

Kiedy pojawi się Spotify HiFi? Odpowiedź prawdopodobnie cię zirytuje

Jeśli zastanawiasz się, kiedy pojawi się Spotify HiFi, to odpowiedź na to pytanie prawdopodobnie Cię zirytuje. Już wyjaśniamy dlaczego.

Zacznijmy od tego, że Spotify to jedna z najbardziej popularnych platform do strumieniowego przesyłania muzyki na świecie. W 2021 roku firma ogłosiła, że planuje wprowadzić bezstratną opcję słuchania, która została nazwana Spotify HiFi. Wiadomość ta spotkała się z entuzjazmem wielu użytkowników, ale niestety do dzisiaj, czyli dwa lata później, nie wiadomo kiedy ta funkcja zostanie wprowadzona.

Kiedy premiera Spotify HiFi

Kiedy pojawi się Spotify HiFi? Odpowiedź prawdopodobnie cię zirytuje ciekawostki Spotify HiFi, kiedy Spotify HiFi, kiedy premiera Spotify HiFi  Jeśli zastanawiasz się, kiedy pojawi się Spotify HiFi, to odpowiedź na to pytanie prawdopodobnie Cię zirytuje. Już wyjaśniamy dlaczego. SpotifyHiFi

Według artykułu opublikowanego na stronie The Verge, Spotify od ponad roku ma dostęp do bezstratnej jakości HiFi, która jest dostępna dla pracowników. Niemniej jednak, plany zmieniły się po tym, gdy Apple Music i Amazon zaoferowały słuchanie muzyki w bezstratnej jakości bez dodatkowych opłat. W wywiadzie z wiceprezesem Spotify, który został przeprowadzony na stronie Decoder, poruszono temat Spotify HiFi, ale niestety nie ujawniono daty premiery ani innych szczegółów. Według Soderstroma, branża muzyczna zmieniła się w wielu aspektach od czasu ogłoszenia i Spotify chce wprowadzić bezstratne słuchanie w sposób, który ma sens dla użytkowników.

Spotify pierwotnie planowało wprowadzenie bezstratnej muzyki jako funkcji na wyższym poziomie płatnym, co wciąż pozostaje możliwe. Taka opcja byłaby źródłem dochodów i mogłaby wprowadzić dodatkowe funkcje, takie jak dźwięk przestrzenny. Nie wiadomo jednak, kiedy ta funkcja zostanie wprowadzona.

Niemniej jednak, jest nadzieja, że w niedalekiej przyszłości doczekamy się premiery Spotify HiFi, co na pewno ucieszy wielu słuchaczy. Bezstratne słuchanie to dodatkowy atut dla platformy, który może przyciągnąć nowych użytkowników i zachęcić obecnych do wykupienia wyższych poziomów subskrypcji. Spotify wyraźnie chce wprowadzić tę funkcję w sposób, który będzie korzystny zarówno dla firmy, jak i dla jej słuchaczy. Dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji na temat Spotify HiFi.

Co o tym myślicie? Czy ktoś z Was czeka w ogóle na taką możliwość? Czy już przyzwyczailiście się do tego, że jej nie ma i prawdopodobnie szybko nie będzie. Dajcie znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top