Michał09.08.2018
KIZOA – nowa, darmowa apka na iOS do tworzenia filmów

Zapowiedziana na konferencji CES w Las Vegas i na Festiwalu w Cannes 2018, aplikacja mobilna Kizoa jest od zaraz dostępna w App Store.

KIZOA to prosta aplikacja w której wystarczy kilka kliknięć aby odtworzyć przeżycia z wakacji, weekendowego wypadu czy ślubu znajomych.

Należy jedynie wybrać zdjęcia i klipy wideo z galerii a następnia magia Kizoa zajmuje się całą resztą, dzięki automatycznym stylom filmów.

W kolejnym kroku użytkownik może całkowicie personalizować film w łatwym w obsłudze interfejsie, w którym znajdzie efekty specjalne, przejścia 3D czy użycie własnej muzyki lub efektów dźwiękowych. Następnie można udostępnić swój film w Full HD bezpośrednio z galerii rodzinie i znajomym i wyświetlać go w 3 różnych formatach (pionowym do stories czy IGTV, poziomy dla ekranu tv, lub kwadratowym dla IG czy FB).

Oprócz intuicyjnej obsługi aplikacja wyróżnia się innowacyjną technologią, jaką są zaawansowane przejścia, animowane teksty czy możliwość wstawienia kilku klipów wideo na tę samą sekwencję.

Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo.

Kizoa - Movie Maker
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz