Klienci tych banków już w najbliższy wtorek bedą mogli korzystać z Apple Pay polecane, ciekawostki Polska, jakie banki apple pay, Apple Pay w Polsce, Apple Pay, Apple  Już w najbliższy wtorek ma zostać uruchomiona w Polsce usługa Apple Pay, czyli możliwość płacenia iPhone?m, czy Apple Watch. Które banki jako pierwsze wprowadzą usługę? ApplePay 1 1300x700

Klienci tych banków już w najbliższy wtorek bedą mogli korzystać z Apple Pay

Już w najbliższy wtorek ma zostać uruchomiona w Polsce usługa Apple Pay, czyli możliwość płacenia iPhone?m, czy Apple Watch. Które banki jako pierwsze wprowadzą usługę?

Klienci tych banków już w najbliższy wtorek bedą mogli korzystać z Apple Pay polecane, ciekawostki Polska, jakie banki apple pay, Apple Pay w Polsce, Apple Pay, Apple  Już w najbliższy wtorek ma zostać uruchomiona w Polsce usługa Apple Pay, czyli możliwość płacenia iPhone?m, czy Apple Watch. Które banki jako pierwsze wprowadzą usługę? ApplePay.onetech.pl

Jak podaje serwis Cashless kienci tych banków jako pierwsi otrzymają dostęp do Apple Pay.

?w najbliższy wtorek z Apple Pay będą mogli zacząć korzystać klienci Aliora, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Getinu, mBanku, Nest Banku, Pekao i Raiffeisen Polbanku.

Kolejne banki mają zostać dodane jesienią. Wsród nich ma być największy polski bank detaliczny PKO BP.

Ja jednak liczę, że lista będzie nieco inna i że znajdzie się na niej także bank Millennium. Wtorek już blisko, także wszystkiego dowiemy się już oficjalnie za te kilka dni.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top