App Store

Klient Apple Store okradziony tuż przed sklepem – zgadnij, ile iPhone’ów kupił

Mężczyzna, którego nazwiska nie ujawniono został okradziony tuż przed sklepem Apple Store. Informację na ten temat podał serwis MacRumors.

Według źródła, 27-letni nowojorczyk, który nie chciał podać swojego nazwiska mediom, przybył do Apple Store na Piątej Alei w Nowym Jorku o 1 w nocy. Często robił tam zakupy, gdyż prowadzi małą firmę i odsprzedaje urządzenia Apple. Tym razem kupił 300 iPhone’ów 13, włożył je do trzech toreb i wyszedł ze sklepu.

Klient Apple Store okradziony tuż przed sklepem - zgadnij, ile iPhone'ów kupił ciekawostki kupił 300 iphone, App Store  Mężczyzna, którego nazwiska nie ujawniono został okradziony tuż przed sklepem Apple Store. Informację na ten temat podał serwis MacRumors. iPhone13 1 1

Mężczyzna nie zdążył dotrzeć do swojego samochodu. Obok niego zatrzymał się inny samochód, z którego wyskoczyło dwóch facetów. Zażądali wydania im toreb, ale biznesmen nie dał się zmylić i wdał się w bójkę. Złodzieje uderzyli mężczyznę w twarz, chwycili jedną z torebek i uciekli.

Źródło podaje, że w skradzionej torbie znajdowało się 125 iPhone 13 o łącznej wartości 95 000 dolarów. Wciąż nie wiadomo, dlaczego zdecydował się na nocne zakupy – być może chciał uniknąć kolejek lub zbędnej uwagi. Podobno Apple Store prowadził tej nocy również promocję z okazji Black Friday.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top