Mac Pro

Kod iOS 16.4 ujawnia wskazówki dotyczące nowego Mac Pro

Kod w najnowszym systemie iOS 16.4 ujawnił wskazówki dotyczące nowego Mac Pro, który ma zostać wyposażony w procesor Apple Silicon.

Mac Pro to flagowy komputer firmy Apple, który jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów. Obecnie dostępna na rynku wersja komputera wyposażona jest w procesory Intela, ale w ostatnich miesiącach pojawiło się wiele plotek na temat przyszłych modeli, które będą oparte na procesorach Apple Silicon. Teraz kod iOS 16.4 dostarcza kolejnych wskazówek na ten temat.

Kod iOS 16.4 ujawnia wskazówki dotyczące nowego Mac Pro ciekawostki wskazówki na temat Mac Pro w kodzie iOS 16.4, mac pro m2, mac pro m1, mac pro longwear, mac pro cena, mac pro 2022, mac pro 13, Mac Pro, kod iOS 16.4, iOS 16.4  Kod w najnowszym systemie iOS 16.4 ujawnił wskazówki dotyczące nowego Mac Pro, który ma zostać wyposażony w procesor Apple Silicon. iOS16.4

Według raportów, kod iOS 16.4 zawiera informacje na temat urządzenia o nazwie “ComputeModule“, które może być związane z nowym modelem Maca Pro. Choć nie jest to jednoznaczne potwierdzenie istnienia nowego komputera, to jednak pojawiające się informacje pozwalają na spekulacje na temat jego wyglądu i specyfikacji.

Nie jest jasne, jak dokładnie “ComputeModule” będzie zintegrowany z nowym modelem Maca Pro. Niektóre źródła sugerują, że będzie to modułowy komponent procesora, który pozwoli na łatwą rozbudowę komputera w przyszłości. Innym możliwym zastosowaniem modułu może być integracja z wizjerami Mixed Reality Apple’a lub innymi projektami związanymi z rzeczywistością rozszerzoną.

Kod iOS 16.4 ujawnia wskazówki dotyczące nowego Mac Pro ciekawostki wskazówki na temat Mac Pro w kodzie iOS 16.4, mac pro m2, mac pro m1, mac pro longwear, mac pro cena, mac pro 2022, mac pro 13, Mac Pro, kod iOS 16.4, iOS 16.4  Kod w najnowszym systemie iOS 16.4 ujawnił wskazówki dotyczące nowego Mac Pro, który ma zostać wyposażony w procesor Apple Silicon. MacPro

Mimo że nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak “ComputeModule” zostanie wykorzystany w nowym Macu Pro, to jednak jego obecność w kodzie iOS 16.4 daje nadzieję na to, że nowy stacjonarny komputer od Apple może być wkrótce dostępny na rynku. Niektórzy eksperci spekulują, że premiera nowego modelu Mac Pro może nastąpić już w czerwcu.

Jednym z najważniejszych aspektów nowego Maca w wersji Pro będzie procesor Apple Silicon, który ma zastąpić dotychczasowe układy Intela. Według doniesień, procesory Apple Silicon oferują znacznie wyższą wydajność w porównaniu do układów konkurencji, co może przynieść wiele korzyści dla użytkowników komputerów Apple. Współpraca między procesorem a “ComputeModule” może jeszcze bardziej zwiększyć możliwości nowego modelu Maca Pro.

W każdym razie, oczekiwanie na nowego potężnego Maca są ogromne. Fani Apple od dawna czekają na komputer, który pozwoli na jeszcze większą wydajność i łatwość użytkowania. Nowy model może okazać się najlepszym komputerem stacjonarnym, jaki kiedykolwiek wyprodukowała firma Apple.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top