Kod źródłowy do uzyskania Jailbreak iOS 8.4.1 udostępniony polecane, ciekawostki kiedy jailbreak iOS 8.4.1, jak zrobić jailbreak iOS 8.4.1, Jailbreak iOS 8.4.1, jailbreak, iPhone, Cydia, Apple  Ostatnio wspominałem wam o pracach nad Jailbreak dla iOS 8.4.1, niejaki Luca Todesco udostępnił właśnie kod źródłowy, pozwalający na odblokowanie iOS, co skutkuje instalacją niepodpisanych przez Apple aplikacji i rozszerzeń dostępnych w Cydii. Cydia 1300x700

Kod źródłowy do uzyskania Jailbreak iOS 8.4.1 udostępniony

Ostatnio wspominałem wam o pracach nad Jailbreak dla iOS 8.4.1, niejaki Luca Todesco udostępnił właśnie kod źródłowy, pozwalający na odblokowanie iOS, co skutkuje instalacją niepodpisanych przez Apple aplikacji i rozszerzeń dostępnych w Cydii.

Todesco podczas wydania OS X Yosemite od razu zauważył luki w zabezpieczeniach (w sierpniu). Kod został udostępniony w Github pod kodową nazwą ?Yalu?, z jej opisu wynika, że kod źródłowy jest niekompletny.

Niekompletna część nawiązuje do startu urządzenia na uwięzi po wykonaniu Jailbreak. Powodem tego jest to, że kod źródłowy nie należy do Todesco i nie może go udostępnić dla większości użytkowników.

Sam kod źródłowy pozwala na wykonanie Jailbreak, o ile znacie się na temacie, dodatkowo otrzymujemy dostęp do SSH. Pamiętajcie, że to niekompletny kod źródłowy, który nie jest w stanie zainstalować Cydii, więc nie próbujcie Jailbreak samemu.

Przeciętnemu użytkownikowi iOS kod źródłowy w ogóle się nie przyda, choć Todesco oznajmił, że Yalu dla i6 [iPhone 6] jest niemal ukończony. Poza tym wierze, że bardziej ogarnięci programiści zrobią pożytek z kody źródłowego i niedługo pojawi się Jailbreak.

Kod źródłowy do uzyskania Jailbreak iOS 8.4.1 udostępniony polecane, ciekawostki kiedy jailbreak iOS 8.4.1, jak zrobić jailbreak iOS 8.4.1, Jailbreak iOS 8.4.1, jailbreak, iPhone, Cydia, Apple  Ostatnio wspominałem wam o pracach nad Jailbreak dla iOS 8.4.1, niejaki Luca Todesco udostępnił właśnie kod źródłowy, pozwalający na odblokowanie iOS, co skutkuje instalacją niepodpisanych przez Apple aplikacji i rozszerzeń dostępnych w Cydii. ios 8.4.1 jailbreak

W międzyczasie dajcie sobie z tym spokój, możecie wyrządzić poważne szkody swojemu urządzeniu z Jailbreak, jeśli nie wiecie jak się za to zabrać.

Jeżeli nadal zastanawiacie się nad przejściem na iOS 9 wasza cierpliwość została nagrodzona. Pamiętajcie, żeby nie aktualizować urządzeń, bo powrót na 8.4.1 jest już niemożliwy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top