Kod źródłowy Yalu 10.2 beta udostępniony przez autorów ciekawostki Yalu, jailbreak iOS 10.2, iOS 10.2 beta  Wczoraj Luca Todesco zdecydował się na udostępnienie kodu źródłowego jego Jailbreak dla iOS 10.2. Pamiętajcie, że to nie wszystko, czego potrzeba do wykonania aplikacji mobilnej odblokowującej zabezpieczenia systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple. Cydia 1300x700

Kod źródłowy Yalu 10.2 beta udostępniony przez autorów

Wczoraj Luca Todesco zdecydował się na udostępnienie kodu źródłowego jego Jailbreak dla iOS 10.2. Pamiętajcie, że to nie wszystko, czego potrzeba do wykonania aplikacji mobilnej odblokowującej zabezpieczenia systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple.

Kod jest podobny aplikacji sprzed miesiąca, która wspiera znikomą ilość urządzeń mobilnych, ale trzeba pamiętać, że nowa wersja ma poprawić stabilność działania na większości, oprócz siódemek. To dobra wiadomość, ale nie wydaje mi się, żeby projekt był ukończony. Kod źródłowy nie ma pełnej kompatybilności z urządzeniami mobilnymi, iOS i brakuje linijek związanych z Jailbreak. W tej chwili przyda się wyłącznie zainteresowanym tematem programistom.

Kod źródłowy Yalu 10.2 beta udostępniony przez autorów ciekawostki Yalu, jailbreak iOS 10.2, iOS 10.2 beta  Wczoraj Luca Todesco zdecydował się na udostępnienie kodu źródłowego jego Jailbreak dla iOS 10.2. Pamiętajcie, że to nie wszystko, czego potrzeba do wykonania aplikacji mobilnej odblokowującej zabezpieczenia systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple. Screen Shot 2017 01 25 at 19.57.30

Obecnie radziłbym uzbroić się w cierpliwość i nie popędzać autorów, poza tym nie spodziewajcie się szybkiego wydania. Zapomnijcie również o pytaniach, kiedy będzie ukończony, na to wszystko potrzeba czasu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry