Kolejna fajna funkcja nie pojawi się w pierwszej wersji iOS 15 ciekawostki Update, iPadOS 15, iOS 15, Aktualizacja  Na zaktualizowanej stronie Apple dotyczącej nowych systemów pojawiła się informacja, że firma Apple przełożyło wypuszczenie kolejnej fajnej funkcji w iOS 15. AirPodsPro

Kolejna fajna funkcja nie pojawi się w pierwszej wersji iOS 15

Na zaktualizowanej stronie Apple dotyczącej nowych systemów pojawiła się informacja, że firma Apple przełożyło wypuszczenie kolejnej fajnej funkcji w iOS 15.

Chodzi o możliwość wyszukiwania słuchawek AirPods Pro i AirPods Max w aplikacji „Znajdź”. Podczas wrześniowej prezentacji nowych systemów, wraz z premierą iOS 15 wszyscy posiadacze tychże słuchawek mieli otrzymać taką możliwość. Niestety tak się nie stanie.

Znajdź AirPods nie pojawi się w pierwszej wersji iOS 15

Kolejna fajna funkcja nie pojawi się w pierwszej wersji iOS 15 ciekawostki Update, iPadOS 15, iOS 15, Aktualizacja  Na zaktualizowanej stronie Apple dotyczącej nowych systemów pojawiła się informacja, że firma Apple przełożyło wypuszczenie kolejnej fajnej funkcji w iOS 15. znajdz airpods

Jak czytamy na stronie firmy, użytkownicy iOS 15 otrzymają taką możliwość „późną jesienią”. Oznacza to, że nowość najprawdopodobniej zostanie dodana do iOS 15.1 lub iOS 15.2.

W sumie na starcie iOS 15 nie pojawi się osiem nowych funkcji. Wszystkie pojawią się w przyszłych aktualizacjach systemu w tym roku. Więcej na ten temat możecie przeczytać poniżej.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą finalne wersje najnowszych systemów zostaną wydane dziś wieczorem. Jak wykonać aktualizację i jak przygotować się do instalacji iOS 15 | iPadom 15?

Gdy tylko nowe systemy zostaną wydane damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry