applestore

Kolejna rewolucja technologiczna Apple coraz bliżej – szczegóły

Odwiedzający Apple Store na całym świecie już wkrótce będą mogli uzyskać dodatkowe informacje o gadżetach za pomocą rozszerzonej rzeczywistości.

Według Bloomberga, Apple aktywnie testuje nową wersję aplikacji Apple Store z funkcjonalnością AR, która ma zostać uruchomiona w najbliższej przyszłości. Firma pracuje nad tą innowacją co najmniej od 2020 roku. Oczekuje się, że Apple wyda API dla programistów, aby inne sklepy detaliczne mogły również korzystać z tej funkcji.

Kolejna rewolucja technologiczna Apple coraz bliżej - szczegóły ciekawostki App Store  Odwiedzający Apple Store na całym świecie już wkrótce będą mogli uzyskać dodatkowe informacje o gadżetach za pomocą rozszerzonej rzeczywistości. AppleStore

Podobno Apple zapoczątkowało kolejną rewolucję technologiczną, ale tym razem jest ona związana z postrzeganiem towarów na półkach sklepów i centrów handlowych. Na tle szybkiego wypuszczenia pierwszego zestawu rzeczywistości mieszanej ten krok wydaje się całkiem logiczny. Ciekawe, czy za kilka lat sklepy z rozszerzoną rzeczywistością nie będą niczym nadzwyczajnym.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top