Michał25.01.2018
Kolejne dwa stabilizatory dla iPhone dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

No i mamy dla Was kolejny wpis pozwalający zaoszczędzić kilka stówek. Poniżej przygotowaliśmy dla Was kolejne dwa stabilizatory dla iPhone’a.

Dzięki uprzejmości TomTop mamy dla Was kolejne dwie promocje, umożliwiające zakup stabilizatorów obrazu dla iPhone w naprawdę super atrakcyjnych cenach.

01. FeiyuTech SPG

FeiyuTech SPG to 3-osiowy gimbal na smartfony i kamery sportowe. Zakres stabilizacji od 320 do 360 stopni. Interfejs USB, Bluetooth. Czas pracy na baterii do 8 godzin. Urządzenie posiada silniki bezszczotkowe.

Koszt urządzenia po skorzystaniu z naszej promocji to jedyne 109,29$, czyli o blisko 50% taniej niż zwykle! W sieci takie urządzenia normalnie kotuje ponad 1000 zł! Link do sklepu – tutaj.

02. Zhiyun Smooth-Q 3-Axis

Drugie urządzenie to innowacyjny gimbal do smartfonów, charakteryzujący się przemyślanym designem oraz dużą ilością funkcjonalności.

W tym niewielkim urządzeniu kryje się najbardziej zaawansowana technologia, gwarantująca niespotykaną dotąd stabilizację i płynność nagrywania.

Kod: HPZYGM

Cena po użyciu kodu to 119 dolarów. Normalnie urządzenie kosztuje blisko 170 dolarów, czyli 50 dolarów więcej. Link do sklepu – tutaj.

Kolejne promocje już wkrótce!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz