Michał27.02.2018
Kolejne informacje na temat tegorocznych iPhone’ów

Jak podaje Bloomberg w tym roku jesienią, Apple zaprezentuje światu trzy nowe iPhone’y. Pisaliśmy już o tym nie raz.

Wszystkie z nich będą bardzo podobne do obecnego modelu X. Pierwszy z nich będzie miał ekran OLED 5,8-cala, drugi 6,5-calowy ekran OLED, a trzeci 6,1-calowy ekran LCD.

Wszystkie iPhone’y podobno będą posiadały FaceID. Dwa modele z ekranem OLED będą wyposażone w procesor A12 i ramkę ze stali nierdzewnej, czyli dokładnie taką jak w obecnym modelu X. Trzeci iPhone z ekranem 6,1-cala ma mieć ramkę aluminiową, aby cena urządzenia była niższa. Wszystkie modele będą miały szklany tył.

Jeśli chodzi o największego iPhone’a, czyli tego z ekranem 6,5-cala, to Bloomberg podaje, że w tymże modelu, Apple rozważa wprowadzenie funkcji dual-SIM, czyli opcję pracy na dwóch kartach SIM. Jest tylko jedno ale. Nie wiadomo, czy gigant z Cupertino zdecyduje się i wprowadzi dual-SIM już teraz w obecnym iPhone X Plus, czy jeszcze trochę poczeka i zdecyduje się na rozwiązanie E-SIM, czyli technologię, która pozwala na zmianę sieci bez potrzeby wymiany karty SIM. Model ten ma być również dostępny w nowym złotym kolorze.

Największy iPhone, którego ramkę widzicie powyżej, czyli iPhone X Plus posiada kod „D33” i jak twierdzi Bloomberg iPhone ten ma mieć rozdzielczość ekranu 1242×2688. Jeśli chodzi o model 5,8-cala to ma on nazwę kodową „D32”.

Czy doniesienia są prawdziwe? Tego wszystkiego dowiemy się we wrześniu.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz