Kolejne MacBooki już wkrótce trafią na listę urządzeń przestarzałych ciekawostki   30 kwietnia firma Apple doda dwa modele MacBooka Air i jeden model MacBooka Pro do listy przestarzałych produktów. macbookair 1300x700

Kolejne MacBooki już wkrótce trafią na listę urządzeń przestarzałych

30 kwietnia firma Apple doda dwa modele MacBooka Air i jeden model MacBooka Pro do listy przestarzałych produktów.

Wszystkie trzy notebooki znajdują się już na liście “starych” urządzeń firmy Apple od 2020 roku, a pod koniec miesiąca zostaną przeniesione na listę “przestarzałych”.

Kolejne MacBooki już wkrótce trafią na listę urządzeń przestarzałych ciekawostki   30 kwietnia firma Apple doda dwa modele MacBooka Air i jeden model MacBooka Pro do listy przestarzałych produktów. M Air

Modele, które staną się przestarzałe, są następujące:

  • MacBook Air (11 cali, początek 2014 r.)
  • MacBook Air (13 cali, początek 2014 r.)
  • MacBook Pro (13 cali, połowa 2014 r.)

Firma Apple uznaje produkt za przestarzały, gdy upłynie siedem lat od momentu jego ostatniej dystrybucji w sprzedaży przez firmę. Apple zaprzestaje świadczenia usług sprzętowych dla przestarzałych produktów. Wymienione powyżej modele MacBooków mogą jednak w niektórych krajach przez ograniczony czas kwalifikować się do naprawy wyłącznie baterii.

Firma Apple wstrzymała produkcję 11-calowego MacBooka Air po konferencji w październiku 2016 roku, na której zaprezentowała pierwszego MacBooka Pro z paskiem Touch Bar. Firma Apple nadal sprzedaje 13-calowego MacBooka Air, który po raz ostatni został zaktualizowany w listopadzie 2020 roku układem M1. 15-calowy MacBook Air ma się pojawić w 2023 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top