Michał16.01.2018
Kolejne stabilizatory dla iPhone w bardzo atrakcyjnych cenach!

No i mamy dla Was kolejny wpis, dzięki któremu będziecie mogli zaoszczędzić kilka stówek. Poniżej przygotowaliśmy dla Was kolejne dwa stabilizatory dla iPhone’a i nie tylko.

Dzięki uprzejmości TomTop mamy dla Was kolejne dwie promocje, umożliwiające zakup stabilizatorów obrazu dla iPhone w naprawdę super atrakcyjnych cenach.

01. FeiyuTech SPG

FeiyuTech SPG to 3-osiowy gimbal na smartfony i kamery sportowe. Zakres stabilizacji od 320 do 360 stopni. Interfejs USB, Bluetooth. Czas pracy na baterii do 8 godzin. Urządzenie posiada silniki bezszczotkowe.

Koszt urządzenia po skorzystaniu z naszej promocji to jedyne 123,00 dolary. W sieci takie urządzenia normalnie kotuje ponad 1000 zł! Link do sklepu – tutaj.

02. Zhiyun Crane V2 Professional

Drugie urządzenie to Crane V2 Profesional. Jest to gimbal, który został zaprojektowany do średniej wielkości aparatów, tzw. bezlusterkowców oraz kamer cyfrowych. Waga urządzenia to tylko 950 g. Gimbal jest przystosowany do prawie wszystkich aparatów fotograficznych dostępnych na rynku a nawet niektórych modeli aparatów DSLR, pozwalając jednocześnie na połączenie róznych zestawów obiektywów.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii pierścieni ślizgowych na wszystkich trzech osiach, gimbal zapewnia nieograniczoną kontrolę rotacji w promieniu 360 °, oferując dowolne ustawienie kątów położenia kamery w każdej pozycji w dowolnym momencie.

Kod: HPZYV2

Cena po użyciu kodu to 429 dolarów. Link do sklepu oraz więcej informacji na temat produktu znajdziecie – tutaj. Normalna cena bez promocji to 759 dolarów!

Kolejne promocje już wkrótce!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz