Kolejny wyciek danych z Facebooka polecane, ciekawostki wyciek danych z facebook, Facebook, Apple  Nie jest dobrze. Facebook ogłosił dziś, że ??błąd jednego z interfejsów API ujawnił prywatne zdjęcia blisko 6,8 miliona użytkowników serwisu. Facebook 1300x700

Kolejny wyciek danych z Facebooka

Nie jest dobrze. Facebook ogłosił dziś, że ??błąd jednego z interfejsów API ujawnił prywatne zdjęcia blisko 6,8 miliona użytkowników serwisu.

Według informacji prasowej od giganta mediów społecznościowych, błąd w platformie Facebooka umożliwił blisko 1500 aplikacjom firm trzecich, które były połączone z Facebookiem na dostęp do zdjęć 6,8 milionów użytkowników.

Kolejny wyciek danych z Facebooka polecane, ciekawostki wyciek danych z facebook, Facebook, Apple  Nie jest dobrze. Facebook ogłosił dziś, że ??błąd jednego z interfejsów API ujawnił prywatne zdjęcia blisko 6,8 miliona użytkowników serwisu. facebook iphone app 600

Luka umożliwiała ? na dostęp do zdjęć zarówno tych przesłanych i opublikowanych jak i tych, które nie zostały opublikowane, tylko zapisane zostały w formie szkicu. Facebook twierdzi, że błąd istniał przez 12 dni, między 13-25 września.

Wszyscy użytkownicy, którzy mogli paść ofiarą już wkrótce otrzymają specjalne powiadomienie, że ich zdjęcia mogły zostać bezprawnie wykorzystane.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top