lightning

Komisja Europejska zmusi Apple do zmiany portu Lightning

Apple może zostać zmuszone do porzucenia portu Lightning w iPhone na rzecz USB-C, zgodnie z przepisami Komisji Europejskiej, które mają zostać wprowadzone w przyszłym miesiącu.

Według agencji Reuters, nowe prawo ustanowi wspólny port ładowania dla wszystkich urządzeń mobilnych we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Oczekuje się, że ruch ten uderzy przede wszystkim w Apple, ponieważ wiele popularnych urządzeń z Androidem od dawna korzysta z portów USB-C.

iPhone z USB-C

Komisja Europejska zmusi Apple do zmiany portu Lightning ciekawostki USB-C, iPhone z USB-C, iPhone  Apple może zostać zmuszone do porzucenia portu Lightning w iPhone na rzecz USB-C, zgodnie z przepisami Komisji Europejskiej, które mają zostać wprowadzone w przyszłym miesiącu. mophie usb c 9

Już w 2018 roku Komisja Europejska próbowała dojść do wspólnego standardu złączy ładowania. Apple ostrzegło następnie, że korzystanie przez branżę ze wspólnego portu ładowania zdusi innowacje i doprowadzi do e-śmieci, ponieważ konsumenci będą zmuszeni przejść na nowe kable. Debata została wznowiona w zeszłym roku.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top