Komputer zainfekowany ?najbardziej niebezpiecznymi? wirusami wystawiony na aukcję ciekawostki   Guo O Dong, zorganizował aukcję na której wystawił laptop Samsunga zainfekowany sześcioma złośliwymi wirusami, które uważa za ?najbardziej niebezpieczne na świecie?. Samsung 1

Komputer zainfekowany ?najbardziej niebezpiecznymi? wirusami wystawiony na aukcję

Guo O Dong, zorganizował aukcję na której wystawił laptop Samsunga zainfekowany sześcioma złośliwymi wirusami, które uważa za ?najbardziej niebezpieczne na świecie?.

10,2-calowy laptop Samsung jest zainfekowany następującymi wirusami: WannaCry, ILOVEYOU, MyDoom, SoBig, DarkTequila i BlackEnergy.

Komputer zainfekowany ?najbardziej niebezpiecznymi? wirusami wystawiony na aukcję ciekawostki   Guo O Dong, zorganizował aukcję na której wystawił laptop Samsunga zainfekowany sześcioma złośliwymi wirusami, które uważa za ?najbardziej niebezpieczne na świecie?. sams

Według autora ?Persistence of Chaos? i firmy Deep Instinct, (specjalizującej się w zapobieganiu cyberprzestępczości), te sześć wirusów spowodowało szkody gospodarcze o wartości 95 miliardów dolarów.

Aukcja zakończy się dziś, czyli 27 maja. Więcej na ten temat znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry