Unleashed

Konferencja “Unleashed” na żywo – gdzie i jak oglądać?

Już w najbliższy poniedziałek 18 października po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple “Unleashed”, na której zaprezentowane zostaną m.in. nowe MacBooki Pro.

Poniedziałkowa konferencja będzie kolejną  już w tym roku prezentacją, która odbędzie się w formie wirtualnej bez publiczności, ale to już zapewne wiecie. W ten piękny poniedziałkowy wieczór Apple zaprezentuje światu nie tylko nowe MacBooki Pro, ale także AirPods 3. generacji.

Plotki sugerują, że 14- i 16-calowe modele MacBooki Pro, które będę miały nowe cieńsze ramki i większe ekrany. Nowe MacBooki Pro będą korzystały z układu M1X, który jest szybszą i wydajniejszą wersją M1 , a ponadto mogą obsługiwać do 32 GB pamięci RAM.

Jeśli chodzi o bezprzewodowe słuchawki to AirPods 3. generacji mają być bardzo podobne do AirPods Pro, ale nadal będą tańszą opcją bez aktywnej redukcji szumów.

O której godzinie rozpoczyna się prezentacja MacBook Pro

Konferencja "Unleashed" na żywo - gdzie i jak oglądać? ciekawostki Unleashed livestream, prezentacja macbook pro 2021 na zywo, prezentacja AirPods 3, październikowa konferencja apple, macbook pro livestream, link do prezentacji macbook, jak ogladac pazdziernikowa prezentacje, gdzie ogladac preznetacje macbook pro  Już w najbliższy poniedziałek 18 października po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple "Unleashed", na której zaprezentowane zostaną m.in. nowe MacBooki Pro. event1
Prezentacja MacBook Pro i AirPods 3 na żywo.

Prezentacja MacBook Pro 2021 rozpocznie się jak wspomnieliśmy na początku o godzinie 19:00 polskiego czasu  i będzie transmitowana bezpośrednio z Apple Park.

Jak i gdzie oglądać prezentację

Konferencja "Unleashed" na żywo - gdzie i jak oglądać? ciekawostki Unleashed livestream, prezentacja macbook pro 2021 na zywo, prezentacja AirPods 3, październikowa konferencja apple, macbook pro livestream, link do prezentacji macbook, jak ogladac pazdziernikowa prezentacje, gdzie ogladac preznetacje macbook pro  Już w najbliższy poniedziałek 18 października po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple "Unleashed", na której zaprezentowane zostaną m.in. nowe MacBooki Pro. event

Przekaz na żywo będzie dostępny w różnych miejscach: Apple TV, na stronie Apple, a także w serwisie YouTube.

I to właśnie ten ostatni naszym zdaniem jest najszybszą i najlepszą opcją umożliwiającą oglądanie jesiennej konferencji. Dlaczego? Przekaz na żywo działać będzie praktycznie na wszystkich platformach, więc bez zbędnego kombinowania będzie  można oglądać transmisję zarówno na urządzeniach z Android, Windows, iOS czy macOS.

Wystarczy, że kliknięcie w poniższy link i gotowe. Możecie również dodać przypomnienie, aby nie zapomnieć o nadchodzącym wielkim wydarzeniu Apple.

Pamiętajcie również o tym, aby być w poniedziałek wieczorem z nami. Postaramy się jak co roku jako jedni z pierwszych przedstawić Wam wszystkie nowości jakie zobaczymy na AppleEvent.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top