ios16 1

Koniec z miejscem zajmowanym przez zrzuty ekranu. iOS 16 rozwiązuje ten problem

iOS 16 wprowadza funkcję kopiuj i usuń, dzięki której Twoje urządzenie będzie pozbawione zrzutów ekranu, niepotrzebnie zajmujących miejsce.

Oprogramowanie iOS 16 beta 5 wprowadziło wiele nowych funkcji, a jedna z nich pomaga użytkownikom utrzymać iPhone’a, wraz z jego biblioteką zdjęć, w czystości i organizacji.

Jest to funkcja dedykowana zrzutom ekranu, które można po skopiowaniu od razu usunąć. W ten sposób zrzut ekranu może zostać wysłany i udostępniony wybranym kontaktom oraz automatycznie usunięty, aby nie tworzyć bałaganu i nie zajmować niepotrzebnie miejsca na urządzeniu, w iCloud i w bibliotece zdjęć.

Jak korzystać z funkcji kopiowania i usuwania zrzutów ekranu?

Koniec z miejscem zajmowanym przez zrzuty ekranu. iOS 16 rozwiązuje ten problem ciekawostki nowosci w ios 16, kopiuj i usun, iOS 16  iOS 16 wprowadza funkcję kopiuj i usuń, dzięki której Twoje urządzenie będzie pozbawione zrzutów ekranu, niepotrzebnie zajmujących miejsce. ios16 1

Opcja, o której mowa, jest dostępna po wykonaniu zrzutu ekranu i pojawia się po kliknięciu na OK w lewym górnym rogu. Po skopiowaniu i usunięciu zrzutu ekranu możesz wkleić go do dowolnego czatu lub aplikacji, aby móc go udostępnić lub zapisać w innym miejscu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top