koronawirus

Koronawirus w Polsce. W sieci pojawiła się interaktywna mapa zachorowań na COVID-19

Kilka dni temu polecaliśmy Wam aplikację na iPhone pokazującą mapę zachorowań na COVID-19 na świecie. Dziś chcemy Wam polecić mapę pokazującą gdzie stwierdzono zachorowania na COVID-19 w Polsce.

Na poniższej mapie znajdziecie wszystkie oficjalnie potwierdzone przypadki koronawirusa w Polsce jak i na całym świecie. Mapa jest interaktywna i jest bardzo często aktualizowana, więc zawiera wszystkie najważniejsze i najnowsze informacje na temat wirusa.

Koronawirus w Polsce. W sieci pojawiła się interaktywna mapa zachorowań na COVID-19 polecane, ciekawostki mapa online, mapa, koronawirus w polsce, koronawirus, interaktywna mapa zachorowań na koronawirusa, ilość zachorowań w polsce, COVID-19  Kilka dni temu polecaliśmy Wam aplikację na iPhone pokazującą mapę zachorowań na COVID-19 na świecie. Dziś chcemy Wam polecić mapę pokazującą gdzie stwierdzono zachorowania na COVID-19 w Polsce. korona 4 scaled

Jak widzicie powyżej na stronie dostępne są informacje o zachorowaniach w poszczególnych województwach, a także adresy Specjalistycznych Szpitali.

Interaktywna mapa dostępne jest w tym miejscu. Co ciekawe mapa działa zarówno na iPhone, iPad jak i innych urządzeniach z Androidem.

Jeśli chodzi o wcześniej opisywaną przez nas apkę COVID-19 Tracker na iPhone to więcej informacji na jej temat znajdziecie – tutaj.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top