Korzystasz ze Spotify? Koniecznie zmień hasło! Do sieci trafiły loginy i hasła osób korzystających z serwisu polecane, ciekawostki wyciekły dane ze spotify, wyciek danych ze spotify, spotify schakowane, Spotify, serwis muzyczny spotify  Mamy złą wiadomość dla osób korzystających z muzycznego serwisu Spotify. W dniu wczorajszym do sieci trafiły dane kilkuset osób korzystających z serwisu. Spotify 1300x700

Korzystasz ze Spotify? Koniecznie zmień hasło! Do sieci trafiły loginy i hasła osób korzystających z serwisu

Mamy złą wiadomość dla osób korzystających z muzycznego serwisu Spotify. W dniu wczorajszym do sieci trafiły dane kilkuset osób korzystających z serwisu.

Dokument, został opublikowany wczoraj w serwisie pastebin.com jako zwykły plik tekstowy. W pliku znajdowały się loginy, hasła, informacja o rodzaju subskrybcji,  a także informacja o tym czy dana subskrypcja jest automatycznie przedłużana czy nie.

Korzystasz ze Spotify? Koniecznie zmień hasło! Do sieci trafiły loginy i hasła osób korzystających z serwisu polecane, ciekawostki wyciekły dane ze spotify, wyciek danych ze spotify, spotify schakowane, Spotify, serwis muzyczny spotify  Mamy złą wiadomość dla osób korzystających z muzycznego serwisu Spotify. W dniu wczorajszym do sieci trafiły dane kilkuset osób korzystających z serwisu. spotify pastebin

Spotify jak narazie milczy w tej sprawie, ale my radzimy wszystkim osobom korzystającym z serwisu zmienić hasło na nowe dopóki nie jest za późono.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry