Kroger Health przygotowuje pierwszy na świecie szybki test na COVID-19 z użyciem iPhone polecane, ciekawostki test COVID-19, szybki test na koronawirusa, szybki test na COVID-19, szybki test koronawirus, szybki test COVID-19, iPhone, COVID-19  Szybkie testy na COVID-19 stały się kluczowe w walce z wirusem, ale niestety Ci, którzy chcą zostać przetestowani, muszą udać się do specjalistycznej kliniki lub placówki. Wkrótce może się to jednak zmienić. COVID 19

Kroger Health przygotowuje pierwszy na świecie szybki test na COVID-19 z użyciem iPhone

Szybkie testy na COVID-19 stały się kluczowe w walce z wirusem, ale niestety Ci, którzy chcą zostać przetestowani, muszą udać się do specjalistycznej kliniki lub placówki. Wkrótce może się to jednak zmienić.

Firma Kroger Health ogłosiła dzisiaj, że planuje uzyskać zgodę FDA na pierwszy szybki test na antygen COVID-19 obsługiwany przez smartfony. Według informacji prasowej, pacjenci będą mogli samodzielnie przeprowadzić badanie (wymaz z nosa) i dokończyć operację na smartfonie skanując test za pomocą aplikacji na swoim iPhone, a dzięki technologii AI aplikacja dostarczy wyniki ?w kilka sekund?.

Kroger Health przygotowuje pierwszy na świecie szybki test na COVID-19 z użyciem iPhone polecane, ciekawostki test COVID-19, szybki test na koronawirusa, szybki test na COVID-19, szybki test koronawirus, szybki test COVID-19, iPhone, COVID-19  Szybkie testy na COVID-19 stały się kluczowe w walce z wirusem, ale niestety Ci, którzy chcą zostać przetestowani, muszą udać się do specjalistycznej kliniki lub placówki. Wkrótce może się to jednak zmienić. covid

Aplikacja ma na celu usunięcie wszelkich wątpliwości co do rzeczywistych wyników testu, wykorzystując sztuczną inteligencję do prawidłowego określenia pozycji linii wyników. W szybkich testach na obecność antygenu COVID-19 obecność i lokalizacja linii w różnych obszarach decyduje o tym, czy pacjent uzyska dodatni, czy ujemny wynik testu na obecność COVID-19, a niektórzy pacjenci mogą błędnie zinterpretować te linie, co prowadzi do fałszywego zrozumienia, która z nich jest. ich wynik.

Zgodnie z prawem Stanów Zjednoczonych aplikacja automatycznie udostępni wyniki organom zdrowia publicznego. Jest nadzieja, że ??ta nowa metoda zwiększy liczbę osób, które będą mogły zostać przebadane.

Nowy test oczekuje na zatwierdzenie przez FDA, a wyniki badań klinicznych przesłane do agencji pokazują, że test jest dokładny w 93% dla wyniku pozytywnego i 99% dla wyniku negatywnego.

iOS 14.5 i iPadOS 14.5

Pozostałe informacje

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry