Które urządzenia będą mogły korzystać z ARKit 3? polecane, ciekawostki na jakich urządzeniach ARKit 3, iPhone, ARKit 3, Apple  Na konferencji deweloperskiej WWDC 2019 Apple przedstawiło zaktualizowaną platformę ARKit 3, a także ogłosiło szereg nowych narzędzi do tworzenia rozszerzonej rzeczywistości: RealityKit i Reality Composer. iPhoneXS

Które urządzenia będą mogły korzystać z ARKit 3?

Na konferencji deweloperskiej WWDC 2019 Apple przedstawiło zaktualizowaną platformę ARKit 3, a także ogłosiło szereg nowych narzędzi do tworzenia rozszerzonej rzeczywistości: RealityKit i Reality Composer.

Podczas wykładów WWDC 2019 ogłoszono, że ARKit 3 będzie obsługiwany tylko przez najnowsze iPhony i iPady. Lista urządzeń obejmuje zatem iPhone XS, iPhone XS Max , iPhone XR, a także iPad Pro najnowszej generacji. Nowe technologie rzeczywistości rozszerzonej są niezwykle wymagające, więc mogą działać jedynie na najnowszych urządzeniach.

Które urządzenia będą mogły korzystać z ARKit 3? polecane, ciekawostki na jakich urządzeniach ARKit 3, iPhone, ARKit 3, Apple  Na konferencji deweloperskiej WWDC 2019 Apple przedstawiło zaktualizowaną platformę ARKit 3, a także ogłosiło szereg nowych narzędzi do tworzenia rozszerzonej rzeczywistości: RealityKit i Reality Composer. Arkit3 1

Technologia ARKit 3 wyróżnia się tym, że umożliwia identyfikację osób w rzeczywistości rozszerzonej, a także przechwytywanie ich ruchów i przesyłanie ich do wirtualnych obiektów. Ponadto ARKit 3 może teraz pracować z dwiema kamerami jednocześnie – zarówno z przednią soczewką, jak i głównymi modułami.

Trochę szkoda, że użytkownicy dziesiątek nie będą mogli skorzystać z tej opcji, bo na prezentacji wyglądała ona obiecująco.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry