iphone13pro aparat

Który iPhone robi najlepsze zdjęcia? Zobacz test aparatów iPhone 13 Pro Max, 12 Pro Max i 11 Pro Max

Kanał Max Tech opublikował długo oczekiwane duże porównanie aparatów iPhone’a 13 Pro Max, iPhone’a 12 Pro Max i iPhone’a 11 Pro Max.

Poniższe wideo odpowie Ci na pytanie, czy powinieneś kupić iPhone’a 13 Pro Max, jeśli masz iPhone’a 12 Pro Max lub iPhone’a 11 Pro Max. Autor filmu porównuje nowy standardowy aparat szerokokątny, aparat ultraszerokokątny i nowy teleobiektyw 3x z aparatami 12 Pro Max i 11 Pro Max w różnych testach i scenariuszach (fotografie dzienne i nocne, portrety, makro i tak dalej). Przedstawiono również działanie nowego trybu kinowego.

Co ciekawe Max Tech znalazł także prosty sposób na wyłączenie automatycznego trybu makro w ultraszerokokątnym aparacie w iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Wszystko, co musisz zrobić, aby iPhone 13 Pro mógł korzystać z głównego aparatu lub teleobiektywu, gdy chcesz zbliżyć się do obiektu, to zasłonić palcem ultraszerokokątny aparat.

Jakie zdjęcia robi iPhone 13 Pro Max

Dla tych, którzy nie pamiętają, Apple obiecało wydać aktualizację oprogramowania, która pozwoli wybrać, czy chcesz, aby iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max automatycznie przełączał się na tryb makro czy nie. Niestety funkcja nie pojawiła się w udostępnionej kilka dni temu wersji systemu iOS 15.0.1.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry