Kuloodporny iPhone 13 Pro od Caviar [wideo] ciekawostki Kuloodporny iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro  Rosyjskie studio Caviar, specjalizujące się w produkcji luksusowych modyfikacji smartfonów i innych gadżetów, zaprezentowało nową kolekcję kuloodpornych iPhone'ów 13 Pro i 13 Pro Max z etui wykonanym z pancerza klasy BR-2 pistolet 1300x700

Kuloodporny iPhone 13 Pro od Caviar [wideo]

Rosyjskie studio Caviar, specjalizujące się w produkcji luksusowych modyfikacji smartfonów i innych gadżetów, zaprezentowało nową kolekcję kuloodpornych iPhone’ów 13 Pro i 13 Pro Max z etui wykonanym z pancerza klasy BR-2

Za produkcję opancerzenia odpowiada firma NPO CIT, która specjalizuje się w pojazdach opancerzonych i śmigłowcach bojowych. Poza opancerzonym korpusem w smartfonach brakuje aparatów. Caviar zademonstrował nawet kuloodporność iPhone’a 13 Pro | 13 Pro Max Stealth 2.0 – na filmie strzelano do smartfona z pistoletu Glock 17.

Kuloodporny iPhone 13 Pro

Firma wypuści w sumie 99 takich smartfonów. Najtańszy model będzie kosztował nieco ponad 5 tysięcy dolarów, a najdroższy ponad 6,5 tysiąca dolarów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry