Kuo: Apple nie wyda w tym roku nowego iMac Pro i Mac Pro ciekawostki   Analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, napisał na Twitterze, że Apple przygotowuje się do ogłoszenia potężnego Maca mini i niedrogiego 27-calowego monitora, a nowe iMac Pro i Mac Pro zostaną opóźnione do 2023 roku. iMac 1300x700

Kuo: Apple nie wyda w tym roku nowego iMac Pro i Mac Pro

Analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, napisał na Twitterze, że Apple przygotowuje się do ogłoszenia potężnego Maca mini i niedrogiego 27-calowego monitora, a nowe iMac Pro i Mac Pro zostaną opóźnione do 2023 roku.

Nowy tani 27-calowy monitor nie będzie miał podświetlenia mini-LED, powiedział Kuo. Najprawdopodobniej będzie wyposażony w konwencjonalny wyświetlacz LCD, jak 24-calowy iMac M1. Być może zobaczymy to urządzenie jutro na wiosennej prezentacji Apple.

Kuo: Apple nie wyda w tym roku nowego iMac Pro i Mac Pro ciekawostki   Analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, napisał na Twitterze, że Apple przygotowuje się do ogłoszenia potężnego Maca mini i niedrogiego 27-calowego monitora, a nowe iMac Pro i Mac Pro zostaną opóźnione do 2023 roku. iMacPro

Co ciekawe, przewidywania Kuo dotyczące wydania iMac Pro 2023 są sprzeczne z informacjami udostępnionymi przez analityka DSCC, Rossa Younga. Szef DSCC jest przekonany, że debiut iMaca Pro na Apple Silicon nastąpi w czerwcu tego roku.

Dla przypomnienia dodamy, że już jutro odbędzie się specjalna konferencja na której zobaczymy m.in. iPhone’a SE 3 5G. Jutro najprawdopodobniej też do deweloperów trafi wersja RC systemu iOS 15.4.

Dla przypomnienia dodamy, że nowy system iOS 15.4 wprowadza wiele innych zmian. Są to m.in. możliwość korzystania z Face ID w maseczcenowy głos Siribrak możliwości zapisywania hasła bez nazwy użytkownikakonieczność dodania kontaktu alarmowegomożliwość pobrania aktualizacji systemu przez sieć komórkową, dodano długooczekiwaną funkcję Universal Controlnowe emoji, a także możliwość dodania karty szczepień przeciwko COVID-19 do aplikacji Portfel.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top